Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jelentősége, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége, ha a férfi ilyen irányba változik?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám. Kedvel engem, mint barátot, valamennyire csajkét is, de azt mondta ne legyen köztünk semmi, ne bonyolítsunk.


Ami fura, hogy mnapság megérinti a karomat beszélgetés közben, a széken ültem, amikor rátette a kezét a vállaimra és pár másodpercre maszírozta. Nekem ez szokatlan tőle, nem értem. Kollégák előtt nem akartam kérdőre vonni.


2015. júl. 11. 03:39
 1/3 Mumusan ***** válasza:
100%
Azért akarod kérdőre vonni mert többet szeretnél tőle? Ha nem, de jól esik a plusz törődés akkor ne szólj. Ha meg igen, akkor azért hagyd, hadd bontakozzon ki.
2015. júl. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Meday válasza:
100%

Szia


Szerintem ez teljesen normális,nekem is vannak nő ismeröseim akiket néha maszírozok vagy csak úgy átölelnek mondjuk filmezés közben..

Ha azt mondta hogy ne legyen köztetek semmi akkor azt úgy is gondolja. Szerintem ne erőltesd a dolgot mert az tényleg bonyodalmakhoz vezethet.

2015. júl. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha őt nem érted, akkor értsd magad!


Jólesett? Hagyd máskor is. Vagy épp te is érintsd meg.


Nem esett jól? Húzódj el tőle.

2015. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!