Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden csaj ilyen egy kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ilyen egy kapcsolatban? Ez a szerepük?

Figyelt kérdés

Masodik randin csókolóztunk, amirol mar elotte beszéltünk is chaten. Akkor kerdeztem tole, hogy szeretne-e csókot. Azt mondta hogy , ha én akarom, akkor fogunk csókolózni. Az masodik randin is en hoztam fel a csókot, hogy meg mernel-e csókolni - kerdeztem tole. Azt mondta, ha én is akarom... Majd megtörtént. Azt mondta furcsa volt hogy neki kellett elkezdeni.


Mostanaba szó volt a szexről ia. Mondtam hogy megnézném szivesen fehérneműben. Azt mondta oké, majd megmutatja akkor. De mondom én nem bírnám ki akkor mar szex nélkül 😃. Erre o azt mondja, ha én se, akkor o se. Kérdezem hogy azt akarod hogy én irányítsak? Azt mondta igen!


Ez hogy " ha te is akkor en is; meg ha én se akkor o se; meg hogy furcsa volt neki hogy neki kell elkezdeni a csokot" Szóval Ennyire azt várják a csaj/csajok, hogy én irányítsak? Akkor azt csinálok vele amit akarok? Vagy hogy mukodik ez? O sose fog kezdeményezni?


22/F/ szűz


2016. jan. 21. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Jesszusom. 22 eves vagy de sokat kell meg tanulnod a nokrol!
2016. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze ezt nem tagadom. Es mi ezzel a baj? A kérdésre válaszoljon kérem...
2016. jan. 21. 11:07
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Ebben mi olyan meglepő?:D Persze,hogy az a férfias,aki határozott,magabiztos,nem fél megtenni ezeket a lépéseket.Nem szeretjük a töketlen pasikat...nyilván nem azt jelenti,hogy azt csinálsz velünk,amit akarsz.Ha valamit nem akarok,akkor szólok,hogy ne.De a lényeg,hogy szeretjük,ha a pasi ráérez arra,hogy mikor minek van ideje és aszerint cselekszik.Kevés nő van,aki szeret kezdrményezni,pont azert,mert ez alapjában véve nem nőies dolog.

20L

2016. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor biztos szólna, ha valamit nem akarna? De az meg olyan ciki lenne nem?
2016. jan. 21. 11:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj. Éppen azzal van baja, hogy kérdezgetsz és utalgatsz, nem pedig határozottan csinálod.

Ki hallott már olyanról, hogy beszélgetni a csókról és megkérdezni hogy lehet-e? Azt akarja, hogy férfi legyél és irányítsd a szituációt.


A csókot romantikusan szokás, amikor közel kerültök egymáshoz és érzed, hogy akarja, és szépen megcsókolod. Nem pedig kérdezgetni, hihetetlenül illúzió romboló, örülj, hogy még mindig érdeklődik irántad. De ha így folyatod hamarosan nem fog. Azt fogja gondolni, hogy éretlen határozatlan kisfiú vagy és elmegy szépen keresni egy férfit.


Szex ugyanígy...nem kérdezgetni és utalgatni kell. Találkozgattok, randiztok, ha kölcsönösen tetszetek egymásnak akkor majd szépen ha kettesben lesztek egyikőtöknél akkor majd megtörténik. De nehogy megkérdzed mikor ott ültök összebújva, hogy most lehet-e szex vagy megnézheted-e fehérnemüben...


Csókold meg, simogasd, kezdd el vetkőztetni. Tudni fogod, hogy akarja-e vagy sem. Ha ellök magától és azt mondja bocs nem akkor nyilván nem akarja...ha igen azt is egyértelműen észre fogod venni.

Legyél határozott. Nem erőszakos, de határozott és kezdeményező. Tettekkel mutasd ki mit szeretnél ne szavakkal.

2016. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de nekem erről ez jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=uKT4f_u7sNQ


Férfiként én sem vagyok az a rendkívül fantasztikus "női jel olvasó", de ezek már annyira sikítanak, hogy ennél nyilvánvalóbban csak azzal tudna jelezni, ha konkrétan kimondaná amit akar, ami meg már végképp nem romantikus.

2016. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát jó, én ilyen vagyok... Ha itthagy, itt hagy, kész. Én eléggé visszahúzódó vagyok, nem hiaba nem volt meg csajom. Nem ugy látom hogy ot ez nagyon zavarná, majdnem fel eve tartjuk a kapcsolatot...
2016. jan. 21. 11:30
 8/21 anonim ***** válasza:

Mert várja, hogy mi lesz...de hidd el, előbb utóbb megunja majd a dolgot. Mégha el is juttok a szexig, tartós kapcsolatban biztosan az agyára fog menni, hogy képtelen vagy kezdeményezni. Senki sem szereti a tutyi-mutyi férfiakat.


Ha már fél éve tartjátok a kapcsolatot és az eddigiek alaján neked az jön le, hogy nincs ellenére a szex, akkor szépen hívd el magadhoz és szexeljetek, ilyen egyszerű.

2016. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal baj, ha beszéltek ilyenekről, hiszen az egymás megismerésének az az alapja, ha megfelelő a kommunikáció. Nyilván mindketten még tapasztalatlanok vagytok, szüzek, és így egymástól nem tudtok ilyesmit tanulni. A beszélgetéseitekben még a félelem az ismeretlen dolgoktól jól kivehető, mivel nem szeretnél olyat tenni, ami nem jó bármelyikőtöknek. Nem szabad azon csodálkozni, ha egy tapasztalatlan pár puhatolózik. De amikor már ennyire akarjátok egymást, akkor engedni kell, hogy sodródjatok az árral... Nem szabad soha ajtóstól rontani a házba. Fokozatosan haladva ismerjétek meg egymás igényeit, testi és érzelmi oldalról is megközelítve a dolgokat, és akkor menni fog. A férfinak kell általában kezdeményezőbbnek lenni, ez a férfias. És ez a normális. A szexualitás ösztönszerűen benne kell, hogy legyen mindenkiben. Ha működik a kémia kettőtök közt, akkor gond nem lehet. Olyat soha ne csinálj vele, amit nem akar. Majd ha megnyíltok egymásnak teljesen, akkor biztos, hogy nem lesz később kérdés az, hogy ki kezdeményezzen. Az fog úgyis kezdeményezni, aki jobban kívánja :)
2016. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyebkent én mondtam neki, hogy ez nem egy komoly kapcsolat lenne... Azt mondta nem banja 😃. De szerintem csak reménykedik, hogy az lesz.


Messze lakunk egymástól. Csak kocsiban lenne lehetőségük szexelni xD Szerintetek belemenjek?


Egyebkent meg egy akármilyen kapcsolat a kolcsonossegrol szol nem? Akkor miert ne cselekedhetne o is!?


Az utolsónak igaza van, szűzen honnan tudjam hogyan cselekedjek!?

2016. jan. 21. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!