Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csináltatok már olyat, amitől utólag kicsit ribinek éreztétek magatokat a saját értékrendetek szerint?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 21:24
 1/8 Linó03 ***** válasza:
Igen :/ A saját(!) értékrendem szerint.
2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Igen, én is a saját értékrendem szerint.
2016. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi volt az?
2016. jan. 7. 21:30
 4/8 anonim válasza:
Én egyszer egy este 2 fiúval is kavartam, mert mindkettő tetszett..egyszer pedig megengedtem egy fiúnak, hogy megujjazzon, mert szerelmes voltam belé, de 2 órával később be is vallotta, hogy csak kihasznált...nekem ez a 2 volt a "legdurvább", a másodiknál igazából naiv voltam, az elsőnél pedig kerestem az igaz szerelmet. :D És ezt a 2 dolgot bánom is, de szerintem azért annyira nem durva.
2016. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen. Idén nyáron, egy fesztiválon egymás után flörtöltem és kavartam egy rakás sráccal (mondjuk némi alkohol is volt már bennem akkor).

Tök jó móka volt, de azért így utólag nem vagyok rá olyan büszke.

18/L

2016. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
volt
2016. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináltam. ráadásul huzamosabb ideig.
2016. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én élvezném ha buliban egy srác csak úgy megujjazna. Semmi mást és persze csakis tiszta kézzel 18L
2022. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!