Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, miért nevezitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért nevezitek r#bancnak a könnyűvérű lányokat, mikor úgyis őket szeretitek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 17:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem illetek senki csúnya szóval, de dugnám őket.
2016. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez vicces, itt gyk-n ha valami pasi kiír egy kérdést, hogy minden lány r.banc és csak a díszköcsögök kellenek nekik, akkor meg van bélyegezve, hogy huszonéves szűz, ronda, irigykedik, nyomorék, mindenki porig alázza.

Aztán a nők ugyanazt csinálják, a pasiknak csak a r.bancok kellenek...:D Ilyenkor miért nem hőbörögtök, hogy biztos nem r.bancok, csak te vagy csúnya?:D


Mellesleg sok lány szimplán a nála szebb lányokat titulálja r.bancnak :D Vagy, mert a kiszemeltje azt a lányt választotta :D Ez tapasztalat.

Egyébként a fiúk többsége csak kihasználni szereti a r.bancokat, kavarni velük, alájuk nyúlni, megfektetni, ameddig sikerül eljutni velük, aztán mennek a levesbe. Hosszú távra normális ember nem tervez velük, csak a normális lányokkal. Persze van egy-két pancserebb srác aki ilyenekbe képes belezúgni.

2016. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ezzel a vissza-visszatérő témával kapcsolatban csak két örökzöld közhelyet tudok eldurrantani:

Az a r!banc, aki nem lehetett meg neked.

A pesszimista tudja, hogy minden nő qrva, az optimista hisz benne...

2016. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem értelek kérdező, miért álszentség ez?

Attól, hogy valakit r#bancnak gondolunk még nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem feküdnénk le vele, ha úgy van.

A nőkkel szeretkezünk, a r#bancokkal kefélünk. :D

Amúgy meg most én is mondhatnám, hogy sok srácot mekkora bunkónak meg köcsögnek tartotok aztán rátokkacsint és egyből bevág a bugyi. Akkor az is álszentség.

2016. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Secret184 ***** válasza:
Érdekes én férfi vagyok, és hiába vagyok rendes és jó fej, mégse az én típusomra buknak a csajok. Szóval ha ez igaz a férfiakra, akkor a nőkre is. :s Elcseszett egy társadalomban élünk. :D
2016. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Háhá 12-esnek igaza van :)
2016. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én nem nevezem őket r*b*ncnak. Aki meg annak hívja őket, annál csak savanyú a szőlő valószínűleg. Jó érzés flörtölni lányokkal, és az ilyen lányokkal könnyebb. De ha tartós kapcsolatot akarsz már (kezdesz felnőni), akkor vajon kellene olyan pár, aki mindenkinek visszakacsint?

Játszani jók, izgalmasak. Csak hosszú távra nem. Igaz, hogy álszentség r*b*ncozni őket, miközben vágyik rá az ember.

2016. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
De azért te is leírod, hogy nem kéne neked ilyen lány komoly kapcsolatra, aki mindenkivel flörtöl, kavar, csak szórakozni. Kb ugyanazt írtad mint a többiek, akkor ki az álszent?
2016. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem majdhogynem minden ember tartós kapcsolatot szeretne, nem kell ezt a felnövéshez kötni, de ha nekem nincs senkim és összejövök egy alkalomra egy ilyen lánnyal akkor az teljesen rendben van szerintem. Az egyik korábba válaszoló írt rohadt nagy igazságot, hogy az a hülye aki bele is szeret egy ilyenbe, na annak annyi. :D
2016. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amúgy még mindig nem értem mi köze az álszentségnek ahhoz, hogy valakit ler#bancozok. A r#ibanc szó nem egyenlő azzal, hogy nem nyúlnék hozzá egy újjal sem. Miért ne örülhetnék a r#bancoknak? Miért ne fognám fel a létezésüket pozitívan, akik kielégítik egy buliban a szingliségemből fakadó igényeket? :D
2016. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!