Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám visszafogni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszafogni a hangom?

Figyelt kérdés
Kétszer feküdtem le a párommal, mással sosem voltam hangos. Ő viszont kihozza belőlem és nem bírom ki hangtalanul. Ami nem is lenne baj, ha a szüleim nem lennének itthon. Vagy az ő esetében az ő családja.
2016. jan. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Fogd vissza magad
2016. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond hogy fojtogasson közben. ;)
2016. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyel egy parnat a szad ele vagy csak fogd visszább a hangod smaroljatok sokat foglald el a szad
2016. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szájpecek vagy ragtapasz és akkor bdsm is lesz egyből-)
2016. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be kell venni a buliba egy pasit 3.nak és ő majd betömi a farkával a szádat
2016. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bugyit a szájba, vagy tenyeret rá. de a legideálisabb, ha akkor csináljátok, amikor egyedül vagytok :-)
2016. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáljátok akkor csinálni mikor üres a lakás és engedd ki a hangod bátran, ahogy neked jól esik, ettől számodra is nagyobb lesz az élvezet és a partnernek is jobb.

Nyáron menjetek ki egy közeli erdőbe, tisztásra ahol nem hallják a szülők.

Esetleg vegyetek ki szobát. (gondolom még nincs saját jövedelmetek) A kollégiumokban vannak vendégszobák 2-3000 Ft/éj kettőtöknek ezt még ki lehet gazdálkodni. Még fiatal koromba én is csináltam mikor haza ne lehetett vinni a lányt. Hétvégén kiürül a koli lehet hangoskodni és ha mégis maradt valaki hétvégére azt nem zavarja, hisz egy korosztály vagytok.

2016. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!