Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám magam visszafogn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magam visszafogni? Hogyan tudnék csendesebb lenni szex közben?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon hangos voltam, igazàn kèpes vagyok belefeledkezni a dolgokba és elengedni magam...Most eljutottam egy olyan pontra hogy ez már kezd problèma lenni ...Ès főleg azért mert mikor sikerült csendben maradni akkor végig erre koncentràlram hogy "csendben kell lenni, csendben kell lenni" és emiatt kèptelen voltam elengedni magam és elèlvezi...Szóval szomorú vagyok ha belegondolok hogy mostantól úgy kell leèlnem az èletemet hogy vàlasztanom kell hogy csendben vagyok vagy èlvezem a szexet...és ha belegondolok hogy legtöbbször csendben kell lennem az elèg lehangoló és nem hiszem el hogy nincs erre valami megoldàs...:( L
2015. szept. 2. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Saját ház, zárt ablakok.
2015. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
saját családi ház!
2015. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

megfelelő helyen kell szeretkezni és nem a diszkó wc-ben és nincs gond :D

mondjuk anyukádék szobája mellett is elég zavaró lehet éjfél körül a sikongatás a szülőknek...


22F

2015. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Minek??????;-)
2015. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajàt hàzban lakunk, a problèma hogy màr elèg nagyok lettek a gyerekek és előfordult hogy megèbredtek rà...ami mèg rosszabb mert akkor meg fèlbe kell hagyni, altatàs, stb szóval tenyleg kell valami megoldàs...
2015. szept. 2. 10:12
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Miert kell csindben lenni???

En nem vagyok soha csondben. Sajat lakas a megoldas ;) a szomszedok meg nem erdekelnek. :) a nyitott ablak sem :) 24l

2015. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

párna az arcodba? persze levegőt kapj...

pl barátnőm az arcát szokta belenyomni a párnába...


22F

2015. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 liliom99 ***** válasza:
Utolsó: O.o :D
2015. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
kell a hang tompítás valahogy :D de lehet a falat is szigetelni akár :D vagy benyomni valami háttérzajt ami elnyomja...
2015. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vegyél füldugót a gyerekeknek, patikában párja 250 Ft.
2015. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!