Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány/nő aki írt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/nő aki írt már erotikus történetet?

Figyelt kérdés
Ha írtatok akkor miért, és kinek?
2016. jan. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

hobbiból írok, van, amiben fellelhető erotikus téma, régen neten is elérhető volt, és azért írtam, mert ahhoz volt kedvem.

21L

2016. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irtam mar parszor. Neha ehhez van kedvem! Illetve volt mar hogy egy pasinak irtam meglepikent...szerencsere bejott neki. ;) 18l
2016. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak a szüzességem sztoriját írtam le egyszer.

És nem, nem fogom megmutatni :D

20/L

2016. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Évek óta ez az egyik fő hobbim. A saját szórakoztatásom a cél. Egyébként meg szeretek írni. Szeretek megteremteni új világokat (fantasy, urban fantasy vonalon), de szexmentes történeteket nem tudok írni. Csak ez motivál. :)

31N

2016. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es. Ez teljesen normális (szerintem) ha egy felnőtt társaság beszélget, 5 perc után a szexre terelődik a szó (a viccelődés szintjén mindenképp). És miért ne terelődne rá, hisz az életünk része, sőt fontos, a kapcsolat 3 alapkövéből az egyik. Mindamellett a világon az egyik leg természetesebb dolog.

Aki erre fújol, meg ezt kifogásolja az rendkívül korlátolt, csekély érzelmi intelligenciával viszont annál több prűdséggel... Ignorálni kell az ilyen embert!

2016. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Ez így van, tényleg pillanatokon belül előkerül valami szexuális téma. :)


Engem igazából csak az frusztrál, hogy írnék néha pályázatokra, ahova nem pont szexjeleneteket várnak. :D De egyszerűen nem megy anélkül. Úgyhogy inkább nem is erőltetem már. :)

2016. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!