Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire nincs szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nincs szexuális kisugárzásom?

Figyelt kérdés

20as éveimben járok. A tanuláson és a sporton kívül nem nagyon foglalkozom mással. Nem járok bulizni, sem kocsmázni. Elég ritkán szórakozom és akkor is inkább barátokkal. Vannak céljaim és elég komoly szakmát tanulok. Egy alapdiplomám már van. Nem vagyok elszállva és az anyagi helyzetem sem valami fényes. Egyszerű körülmények között élek.


Az aktív időtöltést szeretem. Ezért is kedvelem az olyan sportokat, ami az egész testet igénybe veszi. Van amit rendszeresen űzök. Csoportosan is szoktam edzeni, jóban is vagyok pár emberrel. Tisztességesnek gondolom magam, van egy értékrendem. Persze ezt nem írom le egy ismerkedős üzenetküldésnél, de most önmagam próbálom diagnosztizálni. Általában mindenről megvan a véleményem. Szívesen beszélgetek tudományokról vagy politikáról, művészetekről.


Próbálok egy ideje ismerkedni. Úgy gondoltam, hogy először inkább neten próbálom meg. Több olyanra is ráírtam, aki szimpatikusnak tűnt. Minimális mennyiségű reakciót kaptam és ezek az ismeretségek is gyorsan megszűntek. Élőben még lehetetlenebbnek tűnik az ismerkedés. Úgy gondoltam, hogy neten mégsem annyira zsákba macskát választ az ember, kiválaszthat olyat, aki szimpatikus, láthatja a személyleírását. Mindkét félnek könnyebb eldönteni valakiről, hogy értékes ember vagy valami nőcsábász. Nem tudom a való életben mennyire lehet más, ott mivel tartanának többre. Még kevesebb információt közölhetek magamról mint a netes ismerkedésnél.


Szóval azt nem tudom, hogy mi a baj velem. Ennyire nem vagyok érdekes? Vagy visszataszító volnék a külsőm miatt és ezért néznek keresztül rajtam? Hallottam és olvastam is valamit a szexuális kisugárzásról és nem tudom, hogy azzal lenne esetleg a problémám. Nem gondolom, hogy a nemi vágyak terén bármilyen rendellenességem lenne. Viszont nem tudom egy külső szemlélő hogy láthat engem


2016. jan. 22. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Beszéljünk a politikáról:

Tudtad, hogy 2012ben a Magyar Köztársaság nevű állam jogutód nélkül megszűnt, és a Magyarország nevű ország területét elfoglalta egy Magyarország nevű állam??

2016. jan. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj hogy túl tökéletes akarsz lenni. Senkinek nemkell egy egy minden téren perfekt robot. Élj bulizz csinálj hülyeséget. 20 éves fiatal férfi legyél ne 40 éves ügyvédbojtár.
2016. jan. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Sztem te asperger szindrómás vagy kérdező

Csinálj meg egy tesztet

2016. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-es mond valamit...


Amúgy nem kell ennyire befeszülni, az lehet a baj.

Kicsit próbáld lazábban venni ezt az egészet...

Lazán, ismerkedj, beszélgess...aztán,ha valakivel hasonló a gondolkodásod,majd alakul valami.

2016. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Asperger szindróma? Wow, nem hallottam még, de ezek szerint ide tartozik minden komoly, "fura" egyén aki érdekesen fejezi ki magát, monoton és nincs humora?
2016. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alex ritka ostoba vagy. Fogalmad sincs az aspergerről, erre beírod ide. így akartál értelmesnek tűnni?
2016. jan. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Asperger szindróma valóban marhaság lenne, nem rád vall. Viszont nagyon kötött vagy. Lehet nem a politikával meg a művészetekkel kell ismerkedni.
2016. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom mit beszélek gyerekek.

Kérdező, megvan a teszt eredménye?

2016. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!