Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy hat a kielégületlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hat a kielégületlen szexuális élet egy férfi hétköznapjaira?

Figyelt kérdés
Milyen hatással van pl. a munkájára?
2016. jan. 20. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akiknel nincs rendszeres szex feszultek es idegesek. Nők ferfiak egyarant.
2016. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem sincs rendszeresen szexben részem, de nem igénylem annyira, mint a legtöbb ember. Teljesen nyugis vagyok.
2016. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze,mert már olyan rég szexeltél hogy leszoktál róla!!!
2016. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Embertípus kérdése is lehet. Alapvetően meghülyül az ember, ha nincs szexuális kapcsolata, mert ez valami olyasmit fejez ki benne, hogy nem kell senkinek és még erre sem képes, hogy egy jót szexeljen. Hosszú távon nem egészséges.


Másrészt én azt tapasztaltam magamon, hogy egy jó szex után, másnap kibírhatatlan vagyok. Minden bajom van, az élő fába is belekötök. Nem mindig, de engem is meglepett, hogy összefüggést találtam a kettő között.


Harmadrészt pedig aki kielégületlen bármilyen oknál fogva, az nyúljon magához. Nem olyan, mint az igazi, de segít levezetni a feszültséget.


Az én munkámra nincs hatással. aki dolgozik, annak nincs (sok) ideje a szexen gondolkodni.

2016. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én feszült,tiszta depressziós vagyok.Sajnos amióta megszüllettek a gyerekek,már 9 éve semmi szex.A matyizás se old fel.
2016. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pattanások, ragyák minimum vannak. Kielégületlen szűz vagyok szóval én még jól bírom.
2016. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!