Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap fogok a pasimmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogok a pasimmal análszexelni először, kell beöntést csinálnom?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan és tapasztalatlan vagyok, kérlek segítsetek, privit ne írhatok!
2016. jan. 22. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdemes csinálni, főleg, ha óvszer nélkül akarjátok tolni a témát.
2016. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szexshopban lehet venni beöntés készletet, szerintem érdemes valami módon belül megtisztálkodni
2016. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kólás üvegre ráteszel 3/4" slagot és langyos vízzel adjad neki .. a pasid segíthet tartani az üveget jó fejmagasságban..
2016. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én nem szexshopban vennék beöntőt 3-4-szeres áron, hanem gyógyszertárban, de ti tudjátok.


23/L

2016. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3. voltam

Ha ezek után még lesz kedve hozzá...:)

2016. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a beöntés, de ha gumi nélkül akarjátok, akkor jobb lenne a fertőzések elkerülése érdekében.

Azonban a gumi legalább valamilyen szinten sikosítt, de így is fájni fog az első pár bemenet.

2016. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
mindjárt hányok ez komolyan ilyen fontos nektek?
2016. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én csinálok minden alkalommal mert nagyon paranoiás vagyok hogy "olyan lesz". de mi nagyon ritkán csináljuk így, 3 éve vagyunk együtt és eddig 3szor volt így. szerintem jobb ha csinálsz, és arra figyelj hogy seggből punciba ne engedd! komolya fertőzéseket össze lehet szedni úgy még ha beöntést csináltál is!
2016. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kólásüveges kommenten jót röhögtem :D Nem kell egyébként semmi, ha egészségeseket szoktál kullantani.
2016. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha irtani akarod a bélflorádat (ami nagyon káros!) akkor csinálj beöntést. Jobban jársz ha nem csinálsz. Az uraság meg huzzon kotont a farkára ha zavarja, hogy esetleg sz-ros lesz ha sz-rt tunkol vele.
2016. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!