Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Süti, pezsgő aztán egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Süti, pezsgő aztán egy kis huncutkodás tejszínhabbal?

Figyelt kérdés

Jó ötlet ilyennel meglepni a párunkat?


22L


2016. jan. 22. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocsesz,hát akkor itt az ideje. Nekem a volt barátnőm már a második héten ráharapott. Ne legyél szívbajos!
2016. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hogy lehet szexelni orál nélkül? mintha kés nélkül akarnék kenyeret szelni. amatőr bagázs. nudlik vagytok
2016. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kis huncutkodás, kis pajzánkodás, csintalankodás, rosszalkodás sosem árt, belefér mindig egy kis csalafintaság, csalfáskodás
2016. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
mindent szépen lassan... most miért baj , hogy nem sietjük el? szűz voltam, vártam míg teljesen kész leszek a szexre...aztán haladunk
2016. jan. 23. 00:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ez az ötlet. Tetőtől talpig simán végignyalom a párom, de ne legyen rajta se tejszínhab, se csokiszósz....de ha ti szeretitek az ilyesmit, akkor hajrá
2016. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés vagy a kérdező 15 éves esetlwg értelmi fogyatékos.
2016. jan. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs azzal, hogy vártatok az orális szexszel, nem kell ám első este mindenen átesni, pláne ne erőltess magadra semmit, amit nem akarsz!


Kérdésedre: Én ugyan nő vagyok, de nekem nem tetszene. Egy pohár pezsgő előtte oké, de a sütiben mi az extra? Máskor is eszek sütit. A tejszínhab pedig iszonyúan ragad a testen. Ha neked viszont segítség abban, hogy ellazulj, és így nyald végig mindenhol, akkor hajrá :)


Megjegyzés: A pasi mindennek örül, ha aztán orál a vége, szerintem a párod is így lesz vele ;)

2016. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat ahol még le sem szoptad, ilyen nők léteznek? Remélem szétcsal. Kajak lefeküdnék vele, csak hogy lássa is a pasid mi az a szex. Huncutkodás..pff.
2016. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!