Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mindjárt 15 éves leszek és...

Mindjárt 15 éves leszek és még életemben nem ittam semmi alkoholosat, a bor, sör és pezsgő szagával ki lehetne kergetni a világból is. Egyedül én vagyok ilyen "fura"?

Figyelt kérdés
amúgy fiú vagyok

2016. jan. 11. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
15 évesen én is ilyen voltam, nem ittam meg semmit, nem ízlett, aztán beleszoktam, meg tudom már, hogy mi a jó, a rossz piát nem szokásom meginni.
2016. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, 14 évesen még nem ért meg a szervezeted a piálásra. Én is undorodtam az alkoholos italoktól 16 éves koromig, hidd el fog változni
2016. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a normális .
2016. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről.
2016. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A korosztályodban ez 'furcsa' lehet, de egyáltalán nem az.

Hidd el, ha majd egyszer egy jó buliba elhúznak, vagy elmész magadtól és megkínálnak el fogod venni, aztán lehet következőnek berúgsz, és lassan beleszoksz. Ilyenkor van olyan ember aki nem tud leállni, egy ideig többet iszik a kelleténél, mert új dolog, a hatás, az íz stb.

De nem mindenki.

És amint túl vagy az első berúgásodon az alkoholt nem szagnak, hanem illatnak fogod érzékelni, kivéve ha nem egy alkoholista ül le melléd a buszon.

2016. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én se szerettem, és azóta sem szerettem meg (kb. gyerekem lehetnél.) De hál istennek nem kötelező beállni száznyolvanmilliomodiknak a sorba. Úgy vagyok vele, ne mások mondják meg, mi a jó nekem, majd azt én eldöntöm magam. Bár az emberek többsége nem mer kilógni a sorból, aztán csinálja ezt is, meg mindent, ha jó neki, ha nem.
2016. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi probléma! Örülj neki, nem lesz egy lepusztult alkoholista belőled. Én is absztinens vagyok, ha más pezsgőzik, én kölyökpezsgővel kocintok. Soha semmi probléma nem volt ebből...
2016. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most biztos le leszek pontozva,de én korábban ittam alhokolt mint te.Egyébként a szaguktól én is rosszul vagyok,szerintem nem fura,viszont nehéz olyan társaságot találni ahol nem isznak ennyi idősen alhokolt..(Amúgy 15/L)
2016. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen!
2016. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!