Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más számára is izgató a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más számára is izgató a gondolat, hogy szexuálisan molesztálják, mocskoskodnak vele illetve meg is erőszakolják idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

Bár tény,hogy normális,egészséges családban nőttem fel,sohasem zaklattak szexuálisan de,mégis mindig izgatott a gondolat,hogy milyen lehet ha valakit megerőszakolnak,vagy a naivságukat kihasználva ráveszik minden mocskos,perverz dologra,esetleg egy titkos,társadalmilag nem elfogadott kapcsolatban élni.Persze nem a férfi családtagjaimmal,hanem vadidegen férfiakkal voltak/vannak ilyen fantáziáim,körülbelül 7 éves koromtól...

Jelentése van ennek?

18/L


2016. jan. 23. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

En is igy nottem fel, es engem is erdekel, es kivanom ezt hogy megeroszakoljanak..nem tudom miert :(

17l

2016. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Veszélyes vágyak ezek lányok, remélem tudjátok.

Masztizni jó, de a valóságban nagyon nem olyan lenne, mint a fabtáziákban!

2016. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én idősebb férfi vagyok... Házas... De ha küldesz szexi képet, megígérem hogy elveszlek téged... ;)



Ilyesmire gondolsz? :D

2016. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban ezt kiélhetitek egymással, de ha nem meghitt intim viszonyban vagy mással, hanem pl egyéjszakás, vagy akár szószerint elkapnak az utcán, vagy csak buliban leitatnak, az nem jó, hidd el.

Persze párkapcsolatban elvész az a "ismeretlenség" izgalma, de erre vannak a szerepjátékok.


Egy lány ismerősöm ki lett használva a naivsága miatt, és olyan sebeket szerzett hogy képtelen a párjával normális kapcsolatot fenntartani, rengetegszer előjönnek régi múltbéli megaláztatások sebei és nem tudják feldolgozni a lánynak a hülyeségeit, a lány hiába szereti a srácot.

2016. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja élőbe nem olyan jó.


7 éves korod óta? :O honnan tudtál ilyen fiatalon ilyen dolgokról?

2016. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.hogy érettebb voltam a koromnál

2. egy reklám a tévében + egy film járult hozzá ehhez a dologhoz

2016. jan. 23. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:
milyen reklám és milyen film?
2016. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól vigyázz! Ez nem játék, ha egy ilyen tőrténe veled soha többet nem kívánád úgy. Ismertem egy nőt, akivel 2 évig voltunk együtt. Szexuálisan zaklatták, azóta sem tudja ki heverni. Minden szexről fűzőt téméról ez jut eszébe. 2 év kellet, ahhoz hogy szexuálisan meg nyíljon nekem. Nem kis türelem kellet hozzá. Pedig én aztán, első nap max ágyba viszem a nőket... Szóval igen ez egy ennyire, komoly dolog!
2016. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj. 36/F
2016. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt kívánom, soha ne tudd meg milyen az, amiről te most fantáziálsz! A mai napig nem tudom elfelejteni őket!

Napi szinten befolyásolja az életemet. Több évbe telt, mire a férjemnek teljesen megtudtam nyílni, és a szeretkezésünk alatt nem az jutott az eszembe, amik történtek velem.

2016. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!