Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30 feletti és molett hölgyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodi01 kérdése:

A 30 feletti és molett hölgyek válaszára vagyok kíváncsi hogy eltudnátok képzelni hogy sexeljetek egy 20 éves 65 kilós srácal aki az idősebb molettem nöket szereti?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám, de valószínűleg azért mert utálom a testem és nem vagyok mewgelégedve magammal és amúgy nehéz eset vagyok az ágyban, tehát nehezen nyílok meg. De az olyan nők akiknek nincs testkép zavaruk, az is eset függő, mert minden nő más és másképp reagál és mást kívánhat

:)

2016. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem sok nőnek semmi oka nem lenne arra hogy utálja a testét csak úgy itélik meg hogy senkinek nem tetszenek. Én szeretem a duci molett nőket főleg a 30 an túliakat. Sok molett barátnőm volt és én mindegyiket gyönyörűnek találtam. Pedig volt aki nagyon nehezen akart levetkőzni vagy ágyba búlyni és később azon nevetett hogy nem is érti mitől félt. Csak a megfelelő partner kell hozá.
2016. jan. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!