Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan pasi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki egyáltalán nem szeret orált kapni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 15:25
 1/4 anonim válasza:
létezkik:D
2016. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig még sose volt jó. Nem tudom hogy a csajok voltak bénák vagy nekem nem esik jól egyszerűen.
2016. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de annyira jónak nem mondhatnám. Pedig engem már szopott le, tapasztalt nő is. Meg sem tudnám számolni, hány nővel volt... De mégsem eset olyan jól. Viszont, volt hogy egy kezdő szűz csajjal voltam, még is nagyon komoly volt. Volt, hogy úgy le szopta a kis bajnokomat, hogy rendesen élveztem. Már csak a látványa is felizgatott közben. De így alapjáraton, nem mindig élvezem.
2016. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Èn szeretem is meg szeretném is,csak ilyen lànyt nem egyszerű talàlni,aki szívesen csinálja,ú

gy hogy nem kèr èrte pénzt.Pedig néha jobban kívánom,mint a "hagyományos"sexet.

2016. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!