Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi van akkor, ha két full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha két full aktív vagy ha két full passzív pasi szeret egymásba?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy tényleg egymásba szeretnek, az említett dolgot leszámítva összeillenek és mindketten monogám és hosszútávú kapcsolatban gondolkodnak. A probléma viszont adott. Mit tud egymással érdemben kezdeni két passzív pasi? És két aktív? Lehet ez a probléma akkora, hogy végérvényesen közéjük álljon?

2015. szept. 25. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden a szex körül forog, még melegeknél sem.
2015. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak análtól lehet elélvezni. Én aktívként tudnék élni olyan kapcsolatban ahol nincs anál, a passzívok meg tudnak használni vibrátort vagy dildót ha hiányérzetük van.
2015. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én passzívként passzív sráccal voltam 1,5 évig kapcsolatban, megoldottuk a dolgot :D
2015. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És hogyan oldottátok meg?


Tudom, hogy sok eszköz létezik, de szerintem az igazi bré valójában semmivel sem pótolható.

2015. szept. 26. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 válaszolónak igaza van, meg lehet oldani a dolgot, ha hiányérzete van valamelyik félnek (2 passzív kapcsolat esetén ami igaz lehet az aktív kapcsolatra is) akkor a dominánsabb fél lesz az aktív az aktus során.

18/F/M.

2015. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd három évig éltem passzívként együtt egy passzív sráccal totális szerelemben és szexuális összhangban. Semmi hiányérzetünk nem volt, mindketten mindent megkaptunk minden téren olyannyira, hogy minden túlzás nélkül mondhatom, hogy szexuális életem favoritja volt! Nagy szívfájdalmunk volt mikor külföldre szólította a munkája és nem működött a távkapcsolat, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot egymással.
2015. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Hogy mi van akkor?... Szopás. AHAHA AHAHAHAHH AAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHHA AHAHAH jó,tudom h sz@r poén volt. :(
2015. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!