Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az, hogy egy 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy egy 30 éves, egyedülálló anyuka aszexuálissá vált?

Figyelt kérdés
Nem hiszik el, hogy nem akarok senkivel sem semmilyen kapcsolatot, főleg nem pasival és még találkozni szem szeretnék. Egyáltalán nem érdekel a sex, semilyen formában sem. Sex- és pasimentes életre vágyom.
2016. jan. 23. 18:30
1 2 3
 1/27 RRR ***** válasza:

ez csak neked lehet baj.....

a többieknek furcsa

2016. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

1. Nem baj.

2. Ennek nyílván van oka, amit a teljesértékű élet érdekében javallott pszichológussal "kezeltetni".

3. De ha nem szeretnéd az sem baj.

2016. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
"főleg nem pasival".... lehet, hogy lánnyal igen? most ért meg benned, hogy tulajdonképpen csak a társadalmi elvárások miatt voltál férfivel? de ez nem aszexualitás, hanem nem érdeklődés a férfiak iránt...
2016. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Mindenki azt csinál az életében/vel, amit akar.
2016. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nemhogy pasival még nővel sem!!!!

Nekem nem baj sőt, ha létezik boldog ember, akkor én most vagyok igazán csak boldog!

2016. jan. 23. 18:41
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Csak irigyelni tudlak!
2016. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Látom, hogy többen félreértették a kérdést.

1. Senkinek semmi köze hozzá,

2. lapozzatok már fel egy anatómia könyvet és olvassátok el, hogy a nőknek miért változó olykor a libidójuk,

3. ez csak egy átmeneti állapot, nem szabad siettetni semmit. Jönni fognak olyan napok, amikor nagyon kívánsz egy igazi férfit, jó rá előre készülni, keresni, csak türelem.

Semmiféle szakemberhez nem kell fodulnod.

2016. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Azért "baj", mert az ember nem lesz egyszer csak aszexuális, ez nem egy állapot, hanem egy alapvető szexuális orientáció (pontosabban annak a teljes hiánya), tehát nem alakul ki csak úgy. Valószínűleg van valami hormonális vagy pszichés dolog a háttérben.
2016. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8as: igazából egyik sem.

Egész egyszerűen fejben eldöntöttem, hogy nincs szüksgem egyáltalán pasira (sem nőre). Ami azt illeti nagyon jól bírom, mert majdnem 1 éve tart ez az állapot és eszem ágában sincs feladni. :)

2016. jan. 23. 19:20
 10/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, szoktál önkielégítést végezni? Tehát lemondtál teljesen a testi örömökről, vagy csak szimplán eldöntötted, hogy jó neked egyedül? Mert tökre nem mindegy.
2016. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!