Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy péniszű Fiuk, Férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy péniszű Fiuk, Férfiak, többre tartjátok magatokat, értékesebbnek egy olyannál, kinek kicsi van?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. :D Mi számít nagynak amúgy? Te fiú vagy vagy lány?
2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem tartom többre magamat. A hímtársaimat nem bántom. Kicsi furulyával lehet jobb ember mint naggyal. (21/4,5)


33/F

2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem, és zavar is inkább.


Enyém lankadtan is nagy, 17~ cm körül, mereven meg 21. Vastagnak is elég vastag, viszont ez csak mereven látszik, így ha meglátnak 17 cm-es fasszal, azt hiszik feláll, csak puha p@&su vagyok.


Mert ugye valljuk be, kinek van 17 cm lankadtan?! Ezért nem szeretek "zuhanyozni" férfizuhanyzóban.

2016. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsót nehéz is elhinni. :)
2016. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

ha lány vagy akkor személyesen elmondom/megmutatom

23 F

(20 cm)

2016. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem nagyon nagy méretem van (26/6), de szerintem semmi köze a dolognak az önbizalomhoz. Mármint akkor csak az életem szexuális részén lenne önbizalmam, a munkámban, hobbijaimban nem és ez nem igaz. Minden területen tudom, hogy amibe fogok sikerülni fog és képes vagyok rá. Szerintem kisfarkú srácok közül is pont vannak olyanok mint én, meg fordítva is. Mint ahogy nagyfarkúak között is, akik csak siránkoznak az életükön :)


Egyébként nekem lankadtan nem látszik annyira, hogy mekkorára fog nőni, olyan 10 centi körül van, de aztán jó nézni ahogy duzzad, amikor valaki játszik vele, meg jó látni az arcukon a döbbenetet, hogy ez még mindig nő és még mindig nő :)


28/F

2016. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem tartom magam többre másoknál pusztán ez miatt. Nem minden a méret, használni is tudni kell azért. ;) Bár ettől még természetesen örülök neki, hogy az átlagnál nagyobb és vastagabb, illetve büszke vagyok rá valamilyen szinten. Meg persze az is igaz, hogy nem adnám oda, nem cserélném el egy kisebbre senkivel, már ha ez egyáltalán lehetséges volna. :D
2016. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt többször mondták, hogy kicsit félnek, elég gyengéden indítom-e, mert a nagy az fájhat is, ha nem figyel oda az ember.

De azért sajnálni sem kell minket :)

Azt gondolom eddig nem a méretem miatt szerették velem a szexet, a többi dolog fontosabb ennél.

2016. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem! Elég primitív dologra vall ha emiatt többre tartanám magam, pláne, hogy tisztába vagyok azzal, hogy mindig lesz nagyobb. Egyszerűen, vastag, nagy és szép (már aki látta ezt mondta) és ennyi.
2019. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem. Más miatt tartok egy férfit kevesebbre magamnál.


(18cm hossz, 5cm vastag)


24/f

2019. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!