Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori az, hogy sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy sex közben a nő többször elélvez és a férfi nem mert a nő jelzi, hogy elég volt, és ez a férfit nem zavarja? Vagy a férfi csak úgy élvezetet nyújt (kézzel, orálisan) csak úgy, folytatás nélkül?

Figyelt kérdés
Illetve lélekben ő is elélvez nővel együtt amikor a nő is? (Egészséges férfiról van szó nem nárcisztikus, sem semmilyen más lelki zavarral nem küzd. )

2016. jan. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire gyakori.


De előfordul.

Én pl imádó a yoni masszázst. Itt nincs behatolás, csak a yoni(punci) masszírozása folyik. Így nekem ugyan nincs orgazmusom de panorámában nézhetem végig. :)

2016. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, sokszor velem, mert nekem az is sikerélmény és izgi, ha tudom, hogy tőlem élvez el a lány...
2016. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem egyszer élveztettem, kényeztettem el kézzel, volt barátnőmet, pl. piros betűs napjaiban. :D Önzetlenül.
2016. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nalunk hala istennek még nem volt ilyen :D én ha elélvezek akkor segítek a páromon

ne maradjon ki ő sem a jóból

2016. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agytraktor válasza:
Egy férfi nem csak élvezetet nyújt,hanem tanít folyamatosan.Én három barátnőmet tanítottam meg,hogy spriccelve élvezzenek el,és még sok mindenre...,azóta is sikítva ugranak a nyakamba :D
2016. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!