Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az sokszor bulikban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor bulikban, hogy nagyon megnéznek a pasik, sokáig szemezünk, többször is az este folyamán, rám is mosolyognak, de nem jönnek oda?

Figyelt kérdés

Azt várják,hogy én hívjam meg őket egy italra vagy mi?:D Szerintem tetszhetek nekik,mert jol nézek ki,de sok ilyen pasi van,aki mintha nem merne odajönni.Ez miért van?

20L



2016. jan. 18. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

mert besz*riak!

aki talpraesett, az megszólít.

Am emg igen, sokan aszt várják ha csaj kezdeményezzen, mert félnek a pfáraeséstől.

Én is jírtam úgy nem egyszer h szemeztünk órákig, aztan odamentem, és elhajtott a csaj izomból :D

sok kis anyukedvencenek azonban ezt nem bírja akicsi lelke ha visszautasítjak, így inkább a csajra várnak.

25/F

2016. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A nagyon szép lányok néha nehezebben találnak párt, mert a férfiak nem merik őket megszólítani. Viszont ha a zsák megtalálja a foltját, vagyis ha egymásra találnak az összeillő párok, akkor abból olyan forró és igazi szerelem alakulhat ki amilyen szép a lány.

Estem már bele nagyon gyönyörű lányba, és mivel összeillettünk, egy cseppet sem zavart az esetleges leégés veszélye. Például esőben szobrozva vártam meg míg hazaér és átázva szólítottam meg. Tehát egyáltalán nem játszottam meg azt amit mondjuk egy munkafelvételnél szoktak. :))

2016. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

10-ből 8 férfi szerintem soha a büdös életében nem fog egyszer sem odamenni egy neki tetsző, ismeretlen lányhoz ismerkedési szándékkal. Gyávák, félősek ehhez.


10-ből 1 van, aki mindig odamegy gondolkodás nélkül. Általában ők a legtökösebb, legbátrabb pasik, akiknek mindig van nőjük. Miért (részben)? Mert odamennek nagyon sok lányhoz.


10-ből 1 aki néha azért oda mer menni vagy rájön hogy rossz dolog gyávának lenni és megtanulja hogyan merjen néha odalépni egy lányhoz. Ők nem borzasztóak.

2016. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
őszintén amikor fiatal és tapasztalatlan voltam én sem mentem oda a lányokhoz, hiába tudtam, hogy bejövök nekik, de bakker, olyan félelmetes volt!!! Most már felnőtt fejjel, tapasztaltan semmi probléma nem lenne, de hát már el vagyok kelve...
2016. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3.

This is bullshit.


Én már odamentem kb. 30-hoz mégse lett belőle semmi. Halovány részükkel elbeszélgettem,de nem lett semmi, többi meg egyből lekoptatott.

Pedig nem tartom magam átlag alatti kinézetűnek.

2016. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ment a zöld pacsi a harmasnak, ez mindig igy van! Ezert ismerkednek az emberek szociális korbol. Mert 10bol olyan 7 kapcsolat ott születik, a maradékot jól leírta a hármas, s kb 1 a tízből a lúzer aki valószínű csaj nélkül fog meghalni, mindenki ismer ilyet. Magas elvárásaik vannak, tényleg nagyon nem szep emberek, s meg ezt kompenzálni sem akarjak, stb

#5 ha jól elolvasod amit a hármas irt, akkor te melyik csoportba tartozol bele? A naturalba? aki tok mindegy mi van, oda megy a csajokbol , nem érdekli, hogy lekoptatjak. Vagy abba az egybe aki tanulta a csajozas? s a 30 visszautasitas az összejön 2-3 óra alatt, vagy max egy nap alatt.


Hogy a kérdésre, válaszoljak, a szemezes szerintem nem elég, sajnos. Aki tetszik, s látod, hogy megnéz, mosolyogj ra. Ha úgy is Bas.ik odajönni, nem érdemli meg, hogy vele legyél. De sajnos ez elég általános. Az előző exem azt mondta, hogy rajtam kívül mindegyik párkapcsolatát neki kellett összehoznia, mert mindegyik egy balfsz volt hozza. Pedig egy elég szep es csinos nőről van. 30f

2016. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Épp ezaz,hogy en sem vagyok csúnya,sőt kimondottan csinos vagyok es az arcom is szep(nem egozni akarok,de sokan mondjak)es ezért furcsa,hogy nem jönnek oda.De tény,hogy rám meg aztan várhatnak:D Volt nyár elején egy 2 hónapos kapcsolatom egy iszonyat jóképű pasival,akiről azt gondoltam,hogy ilyen pasim tuti nem lehet..:D Es mivel nem voltam józan,buliban voltunk,en kezdtem el ismerkedni vele.Es kiderult,hogy o nem mert volna odajönni hozzam,mert szerinte meg en vagyok túl jó csaj:D Hat,most,hogy ez eszembe jutott es a válaszait okát is latom,mar ertem a helyzetet..:)


Köszi a valaszokat:)

2016. jan. 18. 15:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nézegesd kicsit tükörben a saját gesztusaid is, szemezéskor mit jelzel vissza a neked tetsző srácnak.

Pl. járok olyan helyre is, ahol van tüktük zenés tánctér is, itt fiatal csajok többsége elég fapofával reagál szintjükhöz képest egész normális srácok szemezésére is, míg retros részen az 5-10 évvel idősebb nők már jóval kacérabbak.

2016. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokszor visszamosolygok vagy csabosan integetek nekik,mert azt is szoktak:D:D Múltkor konkrétan tancoltunk pár barátnőmmel buliban D-s majdnem ott ült mellettünk egy srác aki tényleg nagyon jol nézett ki es egesz végig nézett.De nem jött oda...Ahh franc se érti ezt:D
2016. jan. 18. 15:41
 10/11 A kérdező kommentje:
D-s helyett és
2016. jan. 18. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!