Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a legérdekeseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legérdekesebb dolog amitől felizgultatok, akár nem hétköznapi dolog miatt is?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor és most?
2016. jan. 24. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegnap az elektromos fogkefétől, ahogy rezgett a számban :D:D

27

2016. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez most volt, 26 vagyok, ha az érdekesnek számít, hogy letámadott váratlanul a munkahelyen, pedig azt hittem szabin van :-) , meglepetésnek szánta. Bejött.Igaz nem mentünk el szexig, csak majdnem.
2016. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Filmekben gyilkolós jelenet, a legutóbbi eset pont tegnap este volt. Amikor először borotváltam le a puncim. Ez meglepett, nem hittem volna, hogy saját magamra is fel tudok izgulni. Ekkor 13 lehettem, vagy 12. Ásványvizes palack is megihletett már, ez pár hete volt. Vannak még bőven ilyen dolgaim, de nincs kedvem mindet felsorolni.

21/L

2016. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy vígjátékban a gonosz szereplő pálcával a kezében csapkodta a csizmája szárát, éreztette a hatalmát fenyegetően rámordult a foglyára... :-D Ez olyan 1-2 éve lehetett.

De fiatalabb koromban (kb. 15-17 évesen) volt pár zeneszám, amik megmozgatták a fantáziámat, ha éreztem elég agressziót az előadó hangjában, vagy a szövegben.


21

2016. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy glam metal számtól. :D

Gőzöm sincs, talán 17. Most 21.

2016. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A párom teljesen beindult mikor kapott egy új csizmát. F
2016. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Táncfellépés előtt 14 évesen a ballagási bálon, valahogy annyira izgultam, hogy teljesen benedvesedtem (nem bepisiltem :) ) Azóta is, ha izgulok valami fellépés vagy vizsga előtt, akkor teljesen beindulok.

22L

2016. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13 éves koromban kezdtem a puncimba nyomni a rezgő telefonom. Akkor még nem volt vibrátorom :) most 16 vagyok
2016. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!