Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap feküdtem le a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap feküdtem le a barátommal először ő vette el a szüzességem és szupi volt viszont egy dolog nagyon bánt! Hogy nagyon béna vagyok és emiatt úgy szégyellem magam! Hogyan legyek jó az ágyban? Félek hogy lenéz emiatt

Figyelt kérdés
bocsi a rossz helyesírásért ideges vagyok

2016. jan. 15. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Senki nem úgy kezdi a nemi életet, hogy ki pattan Zeusz fejéből és már kész nőként mindent tud.


Tantusz szex /olvasd el. Csak 3000 forint

2016. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld. Ez a legrosszabb, amit tehetsz, mivel ez fog majd vissza téged attól, hogy merj kísérletezni. Pedig a szexnek ez a lényege, ki kell tapasztalni, hogy mi hogyan jó neked és a párodnak.

Gondolj ezekre:

1.Mindenki elkezdi valahol, gyakorlás teszi a mestert.

2.Nagyon nem tudsz elrontani semmit, pláne, ha szeretitek egymást.

2016. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de olyan bénán mozgok ő neki kell irányitania teljesen mert én azt sem tom mit csináljak meg még szopni is bénán szopok
2016. jan. 15. 22:08
 4/22 A kérdező kommentje:

holnap megint fogunk de félek előre

mert azt mondta h senkivel se szexelt még ilyen jót viszont szerintem tuti bénának tart

2016. jan. 15. 22:10
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál? Hogy rápattansz a szerszámra, mint Demi Moore a korongra és profin formálod a cuccot? Pont az a szép ebben az időszakban, hogy SOK GYAKORLÁS mellett lehet, SOKAT TANULNI. Az életnek ez az egyik olyan iskolája, ahol minden leckét élvezet megtanulni és begyakorolni.
2016. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Elején még nem is kell rodeózni a pasin. Először szokni kell a dolgot.
2016. jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
jó csak ő tök jól csinálja én meg....
2016. jan. 15. 22:13
 8/22 anonim ***** válasza:
2016. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne nyafogj már itt össze-vissza! Ha azt mondja ennyire még nem élvezte senkivel, akkor jól csináljátok.


Amúgy meg nyisd ki szépen a szád és mondd el neki, amit érzel, gondolsz a dologról és kérd meg, hogy vezessen, tanítson, stb! Hidd el, tetszeni fog neki, nem lesz gond!

2016. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk a korodnál fogva még nem is írhatnál ebbe a kategóriába......(Y)
2016. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!