Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! 12 cm kevés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 12 cm kevés?

Figyelt kérdés
12 cm-es pénisz az kicsi nektek? Én most azokat a lányokat kérdezem akik GYK-n azt írják hogy 12 cm-es pénisszel már nem élvezik a szexet. Akkor mi lenne a megoldás ? Ha ujjaznék vagy nyalnék akkor azzal már beérnétek? vagy minden a péniszen áll vagy bukik? :D Az orkok kíméljenek!

2016. jan. 24. 20:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
5%
Fogpiszkálónak lehet hogy jó lehet!
2016. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam. tehát tisztában vagyok vele hogy életem párja nem az lessz akinek csak egy lélegzõ vigrátor leszek! ezt a kérdést pedig direkt szexen belülre szántam nem szerelmen belülre. azt hogy meg ki mit ír azzal csak addig foglalkozom amíg olvasom.
2016. jan. 24. 22:01
 23/29 A kérdező kommentje:
utolsó ! ha hím vagy akkor told el a segged! Ha nem akkor indokold!
2016. jan. 24. 22:03
 24/29 anonim ***** válasza:
83%
21. Ha fogpiszkálónak jó, akkor nyugodtan tedd a szádba...
2016. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell mindig indokolni? Én szeretem ha mélyen bennem vannak, vannak pózok melyikben kicsúszkálna. Fontos a mérte, a pénz boldogít. Ez van.
2016. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%
A páromnak 14 és teljesen jó. Voltam már kisebbel, nagyobbal. Én azt mondom olyan 17-ig kellemes,felette már fájdalmas. Voltam egy másik pasival,akinek kisebb volt mint 14 és élveztem, egy harmadik is kisebb volt viszont nagyon vastag volt. Hát kb semmilyen volt,olyan érzés mintha egy megtelt superméretű tampon épp csúszna kifelé. De nem az volt a baj,hogy mekkora a farka,hanem hogy nem tud vele úgy bánni, hogy a másiknak is jó legyen.Tehát ha megtanulsz bánni vele semmi baj nincs vele
2016. jan. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a normális választ! utolsó elôtti azért kell indokolni mert már unom hogy csak benyögsz egy olyan választ amivel nem fogok elõrébb jutni! ha szégyenlôs vagy akkor azt írd meg! ne azt hogy mit kell ezen indokolni!
2016. jan. 25. 09:15
 28/29 anonim válasza:
83%

Változó , kinek mi az "ideális" : a lányok sem egyenméretűek ám!

Képzelt a fekete fiúk némelyike cölibátust fogadhata.

Azt meg tudd ,

hogy lehet, van aki 20 centivel is bőven kevés az ágyban.

Ellenben 12 centivel fehérizzásig lehet vinni valakit.

Nem a méret a fontos, hanem a technika.

Nem a megfelelési kényszer, hanem az egymásrahangoltság.

2016. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ment a Zöld kéz ! :)
2016. febr. 7. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!