Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a nők hány százalé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők hány százalékának van rendszeresen orgazmusa a partnerével? Reménykedhetek abban, hogy egyszer nekem is összejön?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy evolúciósan nem is fontos a nő orgazmusa. És a szexuális forradalom előtt is a nőknek kb. elviselni kellett a szexet (aki mégis élvezte, azt rögtön k..vának titulálták). Arra akarok ezzel kilyukadni, hogy lehet, hogy az a természetes, ha egy nőnek nincs orgazmusa? Csak a napjainkban mindenhonnan ránk ömlő szexuális tartalmak miatt gondoljuk azt, hogy az a normális, ha valakinek mégis összejön?


Én csak maszturbálással tudok elélvezni, és úgy érzem, hiányzik valami az életemből, párkapcsolatomból. De lehet, hogy ez így normális? El kellene fogadnom, mint ahogy valszeg dédanyáink is elfogadták?



2016. jan. 25. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Tévedsz. Orgazmusra szükség van.


[link]


[link]

2016. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Probald meg lovaglovan:) ugy a párod hasa ingerli a csiklodat. Nekem is csak ugy szokott összejönni. A lenyeg hogy ne gorcsolj ra

N

2016. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
Maszturbálj a partnereddel. Teljesen normális és ezerszeres élmény. Nem is értem...
2016. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szerintem nem normális, ha nincs orgazmusod. Már csak azért sem, mert te írod, hogy maszturbálással el tudsz élvezni.


Egy gyakorlati ötlet: szex közben nyúlj oda, és izgasd a csiklódat. Vagy vezesd oda párod kezét, hogy ő csinálja.

2016. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés nőnek van orgazmus szex közben és ez annak tudható be, hogy az átlag nő és átlag férfi szexuálisan eléggé kulturálatlan, sem maguknak, sem egymásnak nem tudnak rendesen örömet okozni.


Másik oldala a problémának az a nők ismerkedési szokásaiban keresendő. Míg a férfi sokkal inkább aszerint keres partnert, hogy neki mik az igényei, a nők inkább a külső elvárásoknak probálnak megfelelni. A nő nem kedves és odaadó férfit keres, hanem olyat aki menő, akinek van státusza, aki eladható a barátnők felé. Az ilyen srácokat viszont nem nagyon érdekli, hogy a partnerük élvezi-e a szexet vagy sem és nem is nagyon bírják sokáig (nem is akarják). További probléma, hogy a nő tudatalatt sosem fog megbízni egy ilyen férfiban és nem is fogja tudni elengedni magát szex közben, ami általában nélkülözhetetlen az élvezetes szexhez.

2016. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5-ös valaszolo valami ilyesmire gondolt: "A túl jóképű pasik soha nem jók az ágyban, mert soha nem kellett nekik.” Carrie
2016. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szex közben szoktad izgatni a csiklódat?

Én ugyan képes vagyok hüvelyi úton is elmenni, de ahhoz több körülménynek össze kell jönnie és az nem mindig van meg, így szex közben mindig izgatom a csiklómat és garantáltan mindegy egyes alkalomkor van orgazmusom, sőt, több is.

Én azt látom a legfőbb problémának, hogy azok a nők, akik nem mennek el szex közben, ők 1. nem szoktak maszturbálni, vagyis a saját testüket sem ismerik, hogy mi esik jól nekik. 2. Szex közben csak és szimplán a pasi intim szerszámától várják a csodát és nem ingerlik vagy ők, vagy a párjuk a csiklójukat. Ugyanis a nők többsége igen is képes arra, hogy csikló által elélvezzen, csak sokak ezt nem teszik szex közben.

A hüvelyi orgazmus meg egy nagyon összetett dolog, tehát az azért a nők kisebb részének jön össze vagy úgy egyáltalán vagy általánosságban.

2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Nah, evolúciósan sok mindenre nincs szükség. Nincs szükség csúszdaparkokra meg számítógépekre meg fogamzásgátlóra, de mivel civilizált nép vagyunk, így azért kicsit más a helyzet, már nem az evolúció fenntartásán kell aggódnunk.

A legtöbb nő képes az orgazmusra, sőt, mi több indokot akarsz a női orgazmus mellett, mint az, hogy a csiklónak például az az egyetlen egy funkciója van, hogy örömet szerezzen? Több idegvégződés található meg benne, mint a péniszben, nekem ez elég indok az orgazmusra meg az evolúciós fontosságára :D Egyébként a rendszeres orgazmusnak nagy befolyása van a hangulatra is, stresszlevezetésben pl.

A partnereddel kéne megbeszélni, hogy mi az, amit szeretsz, vagy mit csináljon.

Sok estben a férfiak nem jönnek rá, hogy az alkalmi szexet a nők főleg azért utasítják vissza, mert gyakran r-bancnak lesznek titulálva ha igent mondanak, meg a férfiak nagy része nem is igyekszik, hogy jó legyen az ágyban.

Kísérletezzetek a partnereddel nyugodtan.

2016. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A túl jóképű pasik soha nem jók az ágyban, mert soha nem kellett nekik."

Nem a jóképűségen van a hangsúly. Bár attól függ mit értünk alatta. Az hogy mire mondják manapság, hogy jóképű annak nem sok köze van a biológiai adottságokhoz. Egy drága ruhás, belőtt hajú, fölényes arckifejezésű srácra gyakran rámondják, hogy jóképű, míg ha ugyanez a srác a kínaiból öltözködik, simán rövidre nyírt haja és kedves arckifejezése van, akkor meg rámondják, hogy lúzer. véleményem szerint egy férfi népszerűségénél státusz és az agresszív stílus többet számít.

2016. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!