Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány nem tocsogós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem tocsogós típus, akkor soha nem fog annyira nedvesedni, hogy folyjon?

Figyelt kérdés

Mindig csak annyira nedvesedek be, hogy a hüvely és a bejárat elég csúszós, nedves, de szeretném, ha ennél is nedvesebb lennék magamtól (nem síkosítóval). Hogy lovaglópózban a pasimra is menjen, csorogjon le a combomon. Előjáték idejétől függetlenül. Sőt, az elején vagyok a legnedvesebb, ha túl hosszú az előjáték, elkezdek száradni!

Ez lehetetlen?



2016. jan. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
A nedvesedés mértéke attól függ, hogy mennyire vagy felizgulva. A pasid húzza fel úgy igazán rendesen az agyadat (masszírozzon, simogasson, puszilgasson, harapja finoman a nyakad, stb. úgy egy jó órán keresztül).
2016. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor kiszáradok. Mindig elsőre vagyok nagyon nedves, utána meg mintha elfogyna.
2016. jan. 25. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel a problémával néha én is szembesülök.
2016. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De igen fog :))

Ha megtalálod a megfelelő partnert aki testedre tudatodra egyformán hat :))

2016. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél síkosítót....Nekem pont az a bajom, hogy a párom nem szereti az előjátékot és mindig beleül szárazon, én is fogok venni :-)
2016. jan. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!