Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a legjobb barattal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a legjobb barattal?

Figyelt kérdés
Pentek este lefekudtem a legjobb baratommal,volt mar valaki igy? Ugyanugy beszelgetunk,azt mondta kezeljuk ezt termeszetesnek,a baratok arra valok,hogy mindenben kielegitsenek..
2016. jan. 25. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Én is szexeltem már többször is a legjobb csaj barátommal. Volt hogy hónapokig ment, mostanság mondjuk az a felfogása hogy folyamatosan nem kéne hátha kialakul valami más így több havonta akadunk csak össze 1x-1x :) 25/F
2016. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

én egyszer házibuliban piásan smároltam a legjobb lány barátommal majd benyultam a bugyijába és ujjaztam, és közben szerelmet vallottam neki és ő is nekem. kölcsönösen. ott dugtam meg a hátsó udvarában a fáskamrában. másnap átgondolta és azt mondta kicsit kerüljük egymást. ezelőtt heti min 3x 4x taliztunk ugy h van köztünk 20 km és vagy napi min fél órát telefonáltunk meg a chat..

mostanra az lett belőle h jónak számit ha havonta 1x dumálunk, pedig mindig megvolt az a nagy összetartás, szeretet köztünk ami miatt a tűzbe mentünk egymásért. ott volt a szikra köztünk állandóan h csak megérintsük a másikat, csak h vele legyünk éjjel nappal. nem volt olyan hely ahol ne együtt jelentünk volna meg. azt is hitte mindenki h együtt vagyunk pedig nem. semmi nem volt köztünk előtte de elválaszthatatlanok voltunk. rendszeresen aludt nálam az ágyamban és forditva ha az egyikünk nm tudott időben haza menni. semmi sem történt köztünk.

ennek vetet véget az a bulis eset 2013ban. most 3 évre rá van az h megint kezdünk ilyen szinten közeledni de már nem a régi és ezt érezzük mindketten.

ezzel példával csak azt akarom kifejezni, h először is értékeld a helyzetet aztán újra és újra. h esetleg rámehet e a barátság vagy ér e annyit az a barátság h ha rámegy fájjon. stb... mert akkor ő is akarta, ő térdelt le és rántotta le a gatyám, de aztán azzal jött h túl jó barátok vagyunk ehhez és ha szakitanánk nem birná ki ha a pasiját és a legjobb barátját egyszerre veszitse el..

2016. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!