Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ebben a helyzetben? Volt legjobb baráttal bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátom (mármint a pasim) ma tart egy bulit, ahol ott lesz a haverja is, régen ő volt a legjobb barátom, mindent megbeszéltünk, és végig tudta, hogy én másba vagyok szerelmes. Aztán ahogy egyre többet lógtunk együtt, ő belém szeretett, és mivel én a pasimba voltam szerelmes, és végül össze is jöttünk, amit egy darabig titkoltunk mindenki elől, és nem is studtam, hogy szerelmes belém, nagyon megharagudott rám. Ennek már 1,5 éve. Azóta próbáltam vele beszélni, de nagyon haragszik, gyűlöl, nem köszön ha találkozunk, pedig én mindig köszönök neki, és ez nekem csak rossz, mert amúgy hiányzik a barátsága, és inkább megőrizném a szép emlékeket mint a mostani reakcióit. Ma a bulin ott lesz ő is, és én azért mennék, mert jövő héten gólyatáborban leszek, és nem találkozom a barátommal, de így nincs sok kedvem :( Állandóan úgy néz rám ez a srác, mint egy darab sz....arra. Nem tudok már hogy bocsánatot kérni tőle, akkor is elhord mindennek. Mikor nem csináltam semmi rosszat, hiszen nem is tudtam az érzéseiről, ő viszont végig tudta az enyémeket, hogy mást szeretek. Mit tehetnék? :( Kevesen lesznek a bulin, csak pár ember...


2014. aug. 23. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól. Érezném. Magam
2019. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!