Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » R. Cnak nézne vagy szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R. Cnak nézne vagy szerintetek mit gondolna erről egy férfi?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tőle kérni,hogy volt egy ex pasim és bosszút szeretnék rajta állni. Ez a férfi az exem haverja volt és annak idején nagyon féltékeny volt rá. Szóval a terv a következő elmondom neki ezeket és megkérem őt,hogy segítsen benne én le..opnàm és ,ha úgy alakul szexelnék is vele ,mert mindig is bejött ez a férfi. És a végén vegyük majd fel videóra persze úgy,hogy mi nem láttszunk rajta csak 1-szer,és utána elküldjük az exemnek. Ő ezt már egyszer felhozta.

Szerintetek mit szólna hozzá?

Mit gondolna?

Ne oltsatok nagyon.

Komolyakat,köszi!



2016. jan. 25. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben ribizlinek néz. Legjobb esetben mo nézünk 'csak' annak.
2016. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyit tutira nem ér a pasi, hogy az életedet így tönkrevágd miatta -> ez a videó kikerülhet és ezzel alá is rúgtál a saját jövődnek egy életre...

Vannak elegánsabb módszerek ennél, dobj egy privátot, ha gondolod.

2016. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LePeDő ***** válasza:

Szerintem ez az egész mizéria rettenet gyerekes felfogásra utal csak és teljesen felesleges. Nem jött nektek össze, ez van, tovább kellene lépned, nem pedig egy szerencsétlen srácot a bugyidba csábítani, aki valószínűleg régebben azért volt féltékeny, mert nagyon is tetszel neki... Ha meg te csak erre használnád, akkor az valószínűleg elég fájó dolog lenne neki.

Ettől függetlenül én úgy gondolom a srác belemenne a dologba...

De most komolyan gondold át, hogy mi a jó a gyerekes bosszúban? Ez csak mindenkinek fájdalmat okozna...

Fájna az exednek, a férfinak, akit csak erre használsz és végső soron neked is, arról meg ne is beszéljünk, hogy az exed mit csinálhatna azzal a videóval az internet csodálatos mezején. Szerintem nem éri meg az egész.

2016. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is tönkre akarom tenni az exemet ,mert nagyon padlóra küldött annak idején úgyhogy megérdemli nem kell őt sajnálni. Teljesen tönkre tett.

A férfi meghàt mindig is bejött és mái napig is vonzódom hozzá és ezt tudja az ex pasim is.

2016. jan. 25. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lesz a video további sorsa?
2016. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak meggyőzni, hogy hülye vagy. Én a pasi helyében jól megdugnálak, ha benne vagy akkor nem is egyszer, persze felvennénk. R_banc lennél, de nem kell szégyellned.


22/F

2016. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
röviden: NE
2016. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Szerinted mennyire fogja roszzul éinteni, ha kap egy videót amin az exe szexel egy haverjával?

2. Szerinted mennyivel fogod jobban érezni magad, ha elküldesz neki egy videót, amin a haverjával szexelsz?

3. Szerinted hány haverjának mutatja meg a videót?

4. Szerinted hány nap kell, hogy a videó felkerüljön egy videómegosztóra?

5. Szerinted egy éven belül hány ismerősöd fogja látni azt a videót?

6. Szerinted hány pasi fog csak azért rádstartolni, mert látta a videódat?

2016. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Végtelenül ostoba és alávaló vagy, ha a bosszún jár az eszed. Egy éretlen kis taknyos ribi vagy.

Lehet hogy nem kérsz oltogatást, de ez a valóság.

Nem a múltbeli sérelmeken kell rágódni, meg bosszút forralni. Az egy gonosz, ostoba tulajdonság.

Ha te normális, érett, józan gondolkodású ember vagy, nem szövögetsz ilyen terveket.

Kib.@szott gyerekes, óvodás gondolkodásra vall.

Törődj bele, ami volt. Az már elmúlt.

2016. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A férfi meghàt mindig is bejött és mái napig is vonzódom hozzá és ezt tudja az ex pasim is."


Akkor az exeddel, mi a büdös francért voltál együtt, ha már neked, akkor is tetszett ez a másik?

Talán foglalt volt akkor, és ha nincs ló, jó lesz a szamár is, alapon voltál vele?

Gondolkodni nem tudsz, mert buta vagy, mint egy marék tevesz.@r. .D

Te egy ócska kis szutyok vagy, nem több. Sajnos ez van.

2016. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!