Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetnek jo nala a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek jo nala a szexben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit erdekes lesz a dolog. A paromat szexualisan zaklattak evekig. Sokszor be akartak neki, tenni de nem engedte sikitott es sirt. Ket eve vagyunk egyutt. Lassan egy eve van koztunk szex. De csak analis szex, elotte petting volt es oralis szex. Nem tudom hogyan mikent erhetnem el, hogy analissan is elveze es el tudjon menni. Szerinte van hogy en vagy o esettleg egyutt elvezunk el. Ilyenkor volt h a puncijannal erzet osszehuzodast. Furan szokta venni a levegot szex kozben. Szerinte kielegito vagyok szamara. Min 30 max 1 ora/1.5 ora szokott lenni a szex. Azt mondta ha durva vagyok vele, akkor nem szokta ugy elvezni. De van h ezt is elvezi hogy durva vagyok vele szex kozbe. Elmondasa szerint van olyan h szex utan mar kivanja a kovetkezott. Szexkozben harapni szokott, nem nagyon add ki hangokat. Ha termeazetbe csinaljuk ott hangos szokott lenni. Analis szexnel is erzi h bizsereg a puncija. Szexben nem utasit vissza. Van h mondja csinald meg. Kicsit agodok h nem tudom igy el jutattni a csucsra. Anno masztizott de miutan analba kezdtunk szexelni azotta nem. Lehet h igy elsore hulye kerdess. De mivel nem szexelunk punciba csak analissan amiben nincs sok tapasztalatom igy kicsit agodom... A le irtak alapjan mit gondoltok? Mellesleg azt sem tudja, hogy milyen az orgazmus. Azt mondja nem tudja h volt-e mar neki. Viszont szerinte elvezi velem a szexet, valamikor azt mondja hogy ez nagyon jo volt.

2016. jan. 25. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Muszáj izgatnia a csiklóját szex közben. Máshogy nem lesz orgazmusa anál közben.


És újra el kellene kezdenie masztizni.


És egy szexuálpszichológus sem ártana.

2016. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Miert kellene masztiznia? Mire jo az a orvos akit irtal? Bocs a hulye kerdesert
2016. jan. 25. 21:45
 4/7 LePeDő ***** válasza:
Masztizni azért kellene, hogy felfedezze mi neki a jó és mi nem és tudja neked is konkrétabban mondani. A szexuálpszichológust is támogatnám, segítene túllépni a zaklatásos emlékein és rendbetenni a szexuális életeteket.
2016. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 es jól írta. Az orvvos segít neki feldolgozni a lelki sebeket.


A masztizás meg fejleszti az orgazmuskészséget.

2016. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
28N 20F mellesleg. Nem minden pozba de tudom neki, izgatni a csiklojat. Ma pl mondtam neki h kozben csinalja magannak. Amugy o hazassag utan szeretne lefekudni, de igazabol nem ez miatt nincs benne. Hanem a regi.dolgok miatt.
2016. jan. 25. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek miatt a régi dolgok miatt kell pszichológus. Egyedül nagyi nehéz feldolgozni egy ilyen traumát.
2016. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!