Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy társkereső oldalon. Nem rég kaptam egy ajánlatot. Lényegében szexkapcsolatról lenne szó de minden alkalom után fizetne 20 ezer forintot. Egy alkalom 2-3 óra lenne. Mindent úgy csinálna ahogy a nő kéri, kívánja, mondja vagy gondolja. Ebben az is aggasztó számomra, hogy sokkal idősebb tőlem. egészen pontosan 19 évvel. Ti elfogadnátok az ajánlatot, ha egy jóképű, izmos testű férfiről lenne szó aki a tenyerén hordozna?
2016. jan. 26. 00:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
nyilván kamu a kérdés és egy pasi rakta ki, de amúgy vannak kur_vák akinek fizetsz és megdughatod :D
2016. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

jobb helyeken ezt nem prostitúciónak hívják?

nem, nem mennék bele, nem érdekelne hogy milyen a pasi, nem tudnék még csak tükörbe sem nézni

2016. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem! Konkrétan ezt az ajánlatot kaptam pár napja. Lány vagyok! És ige kaptam ilyen ajánlatot....
2016. jan. 26. 00:14
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Anonim módon,elgondolkoznék rajta.Miért ne?Szexelek egy jóképű pasival és még pénzt is kapok érte.A prostitúció más,ott nem te válogatod meg,hogy kivel legyél,max ha luxuskva vagy,de arra a szintre is el kell jutni.


De úgy,hogy tudja a nevem...azzal elég könnyen vissza lehet élni,nem mennék bele.

2016. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Teljesen névtelen lenne a dolog. A pénzt azzal indokolta, hogy sok a munkája sokat utazik és mivel nem ismerjük túl jól egymást így nem tudna mit venni ajándékot ahogy normális kapcsolatban szokott működni hanem inkább pénzt adna hogy én vegyem meg az "ajándékomat"
2016. jan. 26. 00:24
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha bejön, én belemennék.


21/L

2016. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert nem vagyok prosti. De nem ítéllek el, ha belemész. Ilyen jellegű üzit itt kaptam már egy jó 40-es pasitól képpel együtt.
2016. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam képet szerencsére. Nem is erőlteti. Csak felajánlotta és annyit kért ha nekem is tetszik a dolog írjak neki hogy benne vagyok. Mindegy mik a vágyaim vagy miket nem szeretek. Konkrétan kiemelte hogy neki az a fontos hogy nekem jó legyen.
2016. jan. 26. 00:52
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

A férfi irigység azt mondatja velem, hogy mekkora mázlista vagy és ki ne hagyj egy ilyen jó üzleti ajánlatot.


Viszont ha megpróbálom női szemszögből is megközelíteni, ha egy férfi aki jómódú (és aki alkalmanként 20 ezret ki tud fizetni az általában az) fizet egy nőnek akkor elvár ezt-azt. Hiába hazudik bármit, lehet, hogy az első 1-2 alkalom a te igényeid szerint lesz, de utána szépen lassan rávezet arra, amiket ő is szeret, először csak anális szex, mélytorok, prosztatamasszázs, vagy menjetek swinger klubokba és ez még csak a jobbik eset. Ki tudja milyen perverziói vannak, amiket meg akar valósítani?


Ha belemész azzal állást foglaltál

1. Vagy nagyon kell a pénz = irányítható vagy a pénzzel, mert szükséged van rá.

2. Egyszerűen csak szereted a kötetlen szexet és összekötöd a kellemest a hasznossal = ebben az esetben könnyűvérű csaj vagy, akit szexuális játékszernek lehet használni.


Még képet sem küldött magáról? Ez sem jó jel. Bárkinek elhiszed, hogy izmos, aki ezt mondja magáról?

2016. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van a #9-nek, van úgymond előnye és hátránya is. Felelőtlenül semmiképp se menj bele. A képküldős se garancia semmire. Első gondolatom az volt, hogy ha az a pasi tényleg úgy néz ki, tényleg annyi idős, tényleg fizetne, tényleg nekem kedvezne, akkor mi a jó neki benne. Valószínű valami perverz lett volna 1-2 alkalom után.
2016. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!