Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól biztos hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól biztos hogy valaki aszexuális?

Figyelt kérdés
Én pl csak 20 éves koromtól akarok szexelni.Namost van az én barátnőm.Ő 23 és sehol semmi.Elég durva :D...szerintem ő már így marad.
2016. jan. 26. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megismer valakit, és akkor akar majd. Ami késik, nem múlik :) 24F
2016. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Majd megismer valakit",de kire vár?Ennyi idősen még 1 darab pasit nem talált,akivel lefeküdt volna?Ezt nem tudom elképzelni.Tuti fix,hogy aszexuális.Nekem a szomszédomban van egy ilyen csaj,24 lesz lassan és még mindig szűz.És nem vallási megfontolásból.
2016. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges, hogy nem talált párt. És itt a nagybetűs párra gondolok. Nem úgy, mint a mai kapcsolatok többsége, hogy hobbi meg a tököm.
2016. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkortól, amikortól az is biztos, hogy valaki heteroszexuális.
2019. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!