Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, nektek bejonnek ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek bejonnek ezek a lany tulajdonsagok?

Figyelt kérdés
meresz,bator,humoros,cuki,kicsit mondhatni mar orultnek is, magabiztos, intelligens,igenyes, mindig vidam, mindenkivel kedves,kiall a barataiert, krativ, tudja hogy kell beszolni vagy leallitani egy olyan valakit aki bantja a z ismeroseit,imad jatszadozni az ismeroseivel,neha eleg piszkos a fantaziaja,nyitott es szeret beszelni meg segiteni masokon

2016. jan. 27. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

De be ám ;) főleg az utolsó tulajdonság :)

18F

2016. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rendes, aranyos, kedves lánynak tűnik, ha nem csap át mártírba akkor nagyon okés ! :) 21/F
2016. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! ;)
2016. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Be bizony!

Nagyon színes egyéniség vagy!:)

2016. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként 15/f :D
2016. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nagyon is :3 :) Szeretem az ilyen lányokat, főleg ha ez mind egy olyan lányban van benne aki nem ilyen "tömeg" lány hanem úgy öltözködik/viselkedik ahogy ő akar és nem a mostani "divat-ot" követi(tudjátok mire gondolok: Tömeg cipő, a lányok 70% ugyan úgy néz ki/ugyan úgy öltözködik mint a többi[pl.:Bp.]).
2016. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
16/F amugy(előző voltam)
2016. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Felsoroltál egy csomó jó tulajdonságot, még jó, hogy kb. a legtöbb pasinak tetszik.
2016. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem magamrol irtam legjobb baratnomrol mert nem hiszi el hogy egy csodas lany es ma megigertem neki hogy kiirom ide az osszes jo tulajdonsagat nem sikerult mindent csak nehanyat mert rosz tulajdonsaga nincs is csak annyit szoktak rosznak mondani hogy nagyon oszinte de ez sztem nem.rosz dolog es o is mindig azt mondja hogy "egy hazug vilagba legalabb en legyek oszinte"
2016. jan. 27. 21:02
 10/16 anonim ***** válasza:
eléggé tökéletes a felsorolt tulajdonságok alapján :)
2016. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!