Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mikor csak szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mikor csak szexkapcsolatra kerestek partnert olyankok főleg milyen tulajdonságok alapján szoktatok választani?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Előre is leszögezem, hogy nem keresek jelenleg szexpartnert, de ha úgy alakulna valamikor, vagy mikor régebben volt, hogy úgy alakult, akkor ami lényeges, hogy nyilván legyen meg az alapvető vonzalom, tehát tetsszen külsőre, nem feltétlenül kell full jóképű pasinak lennie, de azért fogjon meg valami a külsejében.

És persze ami a lényeg, hogy szexuálisan egyezzenek az igények, vagyis legyen olyan szenvedélyes, mint én vagyok, szeresse a szexet, az adok-kapok természetes legyen, tehát amit adok, azt szeretném és visszakapni, illetve amit én kapok, azt én is visszaadom. És amelyik pasinak kizárva az orális szex, ott nálam is ki van zárva a dolog. Nagyjából ennyi.

2015. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nők szinte sohasem keresnek egy alkalomra férfit!

De nem jut nekik csak olyan, illetve menekülnek egymástól, hogy nehogy megtudják a másiktól. hogy valami borzalom "szarok" az ágyban! A férfiak legtöbbje hasonlóan "praktikus" okokból keres minden éjszakára új párt!

De azok akik kapcsolatban élnek, ugyanezen okokból menekülnek el néha egy jó dugás elől, mert tudják, hogy a párjuk elfogadja őket, de mi van ha a szomszédasszony, komámasszony, feleség barátnője, munkatársnő nem találja jónak az ágyban őket!?

Ezért inkább kitalálják a "házinyúlra nem lövünk" mesét, és nem lőnnek csak a hazai pályán!

F/60

2015. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!