Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit neveznek a férfiak jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit neveznek a férfiak jó szopásnak? A mély torok technikát? Szeretnék örömet okozni a páromnak.

Figyelt kérdés
20L
2016. jan. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a mélytorok a lényeg, persze jó ha azt is beveted. Az én párom azt imádja, ha tényleg szenvedéllyel és beleéléssel csinálom, váltogatom a tempót, segítek a kezeimmel, játszok a nyelvemmel. Néha kicsit "kínzom". Szerintem, valahogy így írható le, a jó szopás.:)
2016. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt, ahogy te is fogod csinálni. Élvezettel, és őszinte örömmel. Ha a nőnek örömet okoz, akkor a nekünk is. A többi meg jön magától.
2016. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem már szoptak le mélytorok nélkül is úgy, hogy a fülem kettéállt. Nekem az a legfontosabb, hogy legyen egy jó vákuum, tehát szívja is a lány, miközben dolgozik rajta. Legyen változatos (erősség, tempó, néha a nyelvvével is játszadozzon, stb.), és látszódjon rajta, hogy ő is élvezi.
2016. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nevezik annak, mikor utána csak fekszenek kielégülten! 30L
2016. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!