Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságig várnátok- e egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságig várnátok- e egy lánnyal az első szeretkezésig? Van- e még ilyen fiú? Olyan elképzelhető hogy 1-2 év járás közben egyáltalán nincs szexuális együttlét?

Figyelt kérdés
Tehát vallásos 20 éves lány vagyok , és én csak házasságban szeretném odaadni a szüzességem .

2016. jan. 29. 08:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egy jó kapcsolat egyik alapköve a jó szex. 20 felett semmi értelme éveket invesztálni egy szex nélküli kapcsolatba, aztán meg válás, gyerektartás stb., mert utólag derül ki, hogy ég és föld a két ember szexuálisan, esetleg az ifjú hölgy úgy rákap, hogy akkor eszmél rá, hogy elment mellette az élet és ideje lenne bepótolni ami kimaradt korábban.


Nem attól lesz valaki vallásos, hogy nem szexel. Kíváncsi lennék az élet más területein mennyire jelenik meg a vallásosságod

2016. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Megértem, hogy ezt így nyomták beléd a szülők, az iskola, vagy akárki - rosszindulat nélkül -, de nem attól leszel talpig szent és vallásos, hogy nem folytatsz szexuális kapcsolatot. Ez a normális élethez hozzátartozik, alapvető szükségletek kielégítése. Az elmúlt századokban volt ez követelmény a nőktől, hogy "tisztán" lépjenek a házasságba, de a legtöbben már akkor sem tartották ezt be. Szerintem nem kellene odáig várnod, végül is csak egy papír..


Viszont ne keseredj el, ha mégis így döntesz, van olyan ismerősöm, aki másfél évet várt arra, hogy a barátnője lefeküdjön vele. Nagyon ritka, de ez is előfordul.


20/L

2016. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az első válaszolóval, de annyit hozzáfűznék, hogy van olyan barátom, aki szintén vallási okokból a házasságig vár a szexszel. (ezt amúgy dícséretesnek tartom, hogy van ereje az önmegtartóztatásra, csak épp én biztos, hogy nem az élet ezen területén tartózkodnék az élvezetektől)

Szóval a kérdésre a válasz: igen van ilyen fiú, de nagyon kevés, és nem biztos, hogy ez a hozzáállás jó útra vezet. A vallásodat pedig másképp is ki tudod fejezni.

2016. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
Várna a halál. Nálam elvárás, hogy a csaj ne legyen szűz, vallásos és be legyenek gyerekei. Nálad a háromból kettő megvan.
2016. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok, de nem, semmi pénzért nem várnék a házasságig a szexszel. Ennek a révén tudja igazán megismerni egymást egy pár: mennyire tudnak egymásra hangolódni, bizalom kiteljesedése, a két fél mennyire figyel egymásra, és persze maga az élvezet. Ez nagyjából olyan, mint összeköltözés nélkül összeházasodni. Mind a kettő őrültség, mert nincs rá lehetőségetek, hogy megismerjétek egymást. Ha pedig a házasságkötés után derülnek ki dolgok (valami idegesít a másikban, az egyik fél önző a szexben, nem figyel rád), akkor ott hamar keserédes vége lesz mindennek.
2016. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
*keserű
2016. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem és hülyeség várni, fentebb leírták, viszont ha ragaszkodsz hozzá, akkor miért nem a vallási csoportodban keresgélsz ahol ugyanilyen a hozzáállás?

Nekem van egy "szektás" rokonom, neki a férje a közösségből került ki és állítólag a házasságukig le sem feküdtek. Az más tészta, hogy nem tűntek túl boldognak...

2016. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A túlzott vallásosság soha nem vezet jóra.

Lásd a keresztes háborúkak (kereszténység nevében elkövetett népirtás), vagy a fundamentalista iszlámokat (iszlám állam terrorszervezet).

Régi mondás, lakva ismerni meg az ember a másikat igazán.

Ha ismeretlenül, fejest ugrasz egy házasságba, és csak utána költöztök össze akkor két eset lehet. Az egyik, mindenben elfogadod az akaratát a béke kedvéért és feladod önmagad, vagy válás.

Természetesen fontos a szerelem, de a szerelem elvakít és elfedi a másik ember hibáit, amit csak lakva ismerni meg.

Szép ez a romantika, hogy csak esküvő után, a nászéjszakán adod oda magad és a szüzességed a férfinak, de veszélyeket is rejthet a fent említettek miatt.

De az én őszinte javaslatom az, hallgass a szívedre, mérleged a lehetőségeket, és tégy legjobb belátásod szerint. Ha másokra hallgatsz, elveszted önmagad, és soha nem leszel boldog.

38/F

2016. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%

Most gondolom csak a puncikád szüzességéről beszélsz kedves kérdező.


Ha orális szex (szopás-nyalás) és anális szex lehetne, akkor talán belemennék.

2016. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Dehogy várnék. Ha meg utána kiderül, hogy nem illünk össze, az nagyon gáz. A párkapcsolatnak igen fontos velejárója a szex, és fontos, hogy az jó legyen. Úgy biztos nem házasodnék, hogy nem tudom, hogy az működik e.
2016. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!