Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Kipróbálnátok a szexet néger sráccal, ha adódna az alkalom?

Figyelt kérdés

Azért itt még mindig elég nehéz néger srácot találni, bár már Miskolcon-(ahol élek) egyre több van, és Pesten gondolom még több.

Én egyébként egy 22 éves lány vagyok, és kipróbálnám mert vonzónak találom őket, meg hát az újdonság varázsa. :D Talán még kapcsolatot is el tudnék képzelni velük, de ebben nem vagyok biztos. :)


2016. jan. 29. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
soha 27L
2016. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Soha kitudja milyen nemibetegségük van tudod náluk nem ismert szó a védekezés. És még kitudja milyen más bajuk van :ebola, stb...
2016. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én egyszer élőben láttam egy néger srácot szexelni, érdekes volt, mert vártuk, hogy valami nagyot mutat (érted...), de semmi extra nem volt, azon kívül, hogy másabb a bőrszíne.

Amúgy én megértem a fantáziádat, jó fantázia.

2016. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Nem. Én igazából nem a nemi betegségektől tartok, csak szimplán mint férfi nem vonz. És nem vagyok rasszista, de valahogy más rasszok sem igen vonzanak (ázsiaiak, romák...stb)

Én tökéletesen elégedett vagyok a fehér férfi felhozatallal!

2016. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem!
2016. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
SOHA!!!
2016. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Feketével soha.

Az itteni minálunk ismert fehéren túl talán még mediterrános-latinos-arabos sötét bőrszínű (de még mindig fehér rasszba tartozó) férfival tudom elképzelni.


Most elgondolkoztam rajta és kirázott szinte a hideg tőle, hogy egy fekete pénisz belém kerüljön.

23/L

2016. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Vonzó? Mi van?

Feltűnési viszketegség.Ettől nem leszel különleges, hogy egy néger fx benned járt.Minden nap meg dgnak egy ilyen szerencsétlent mint te.Hiába használsz gumit.Bármit elkaphatsz orálisan picinyem.Csak szólok.

Akár HPV-t is.

Majd a nem várt, vagy lappangó betegségek fognak rád hatni az újdonság erejével.:)

Egy barátnőm így fertőződött meg egy ilyen embertől.

Annak ellenére hogy használt gumit.:)

2016. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem másabb mint egy fehérrel

nem nincs nagyobb nekik :-)

technikában - ugyan olyan - de ez egyéni

más az illatuk ennyi kb a különbség


mivel nem megszokott dolog ezért izgatóbb a szituáció

de kb ennyi

2016. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld csak ki ha szereted a meglepetéseket.:D

Lesz majd "újdonság varázsa".:D

2016. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!