Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire extrém egy lánytól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire extrém egy lánytól?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy ki vagyok kötözve. Nem tudom hogyan nem ébredtem fel rá. Egyre vadabb a barátnőm, elélvezni se hagyott.
2016. jan. 30. 10:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kell nekem egy ilyen csaj
2016. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

És akkor mit szeretnél megtudni? A kérdés célja, hogy elmeséld, milyen király csajod van?

Vagy tényleg azt szeretnéd, hogy mondjuk azt, hogy húú, nagyon extrém a csajod?


A "csajod".

2016. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hű, hát ez aztán nagyon extrém... :D amúgy nem értem mit pattogsz, elvégre te írtad ki a kérdést, vállalva azt, hogy mások majd elmondják ezzel kapcsolatban a véleményüket.

Nekem teljesen mindegy, van e barátnőd, de ez közel nem durva kategória.

18/L

2016. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Neked mi durva utolsó?
2016. jan. 30. 11:40
 15/20 A kérdező kommentje:
Vèleményekre vagyok kíváncsi ahogy a kérdésben is benne van. Nem azt kérdeztem ki szerint kamu, hanem mennyire számít durvának. Kíváncsi vagyok másnál is van-e hasonló.
2016. jan. 30. 11:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem olyan durva, van ennél jóval durvább is.
2016. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező ha van bnőd aki kikötöz miért nem vele foglalkozol és itt nyaggatsz embereket?Szánalmas vagy
2016. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért a helyedben fél szememmel a pénztárcámat keresném ilyenkor...
2016. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17 te nagyon buta vagy.

Kötöztessem ki magam a nap 24 órájára vagy mi? Attól hogy valakinek barátnője van nem kell egész nap együtt lenniük. Ez egy több éves kapcsolat.

2016. jan. 30. 12:15
 20/20 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem nem olyan durva ez még :) iranyito tipusu noket imadok amig nincs semmi baj belőle... Vad a csaj de lehet vadabb lessz en orulnek neki :3
2016. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!