Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre forróbb a viszonyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre forróbb a viszonyom a tanárommal, de ez így nem oké. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hosszú, bocsi, de jaj..

Hát, köztünk elég régóta tart ez a se veled, se nélküled "kapcsolat". Ugyan engem személy szerint nem tanít, csak az osztályom másik felét, de mindig tudtam, meg éreztette velem hogy szimpatikus vagyok neki, de igazán ott kezdődött, mikor tavaly, még nyár előtt rám írt Facebookon. Furcsa volt, eleve mert tanár, meg azért is hogy mit akar ez a szuper, 27 éves pasi (tényleg nagyon jól néz ki, aláírom:) ) egy kis diáklánytól, de betudtam annak hogy csak kedvesség. (minden diákkal jófej, szeretik is) Aztán ahogy telt az idő, és mindennapossá váltak a beszélgetéseink, kicsit elgondolkodtam, hogy mi is folyik itt. Elkezdtünk tegeződni, meg már eléggé átfordult a téma személyes dolgokba, sokat mesélt ő is, meg én is. Aztán jött a nyár, azthittem, viszont mi ugyanúgy kapcsolatban maradtunk, elég sokat találkoztunk (a nagy része véletlen volt, de nyár vége felé, amikor már egyre szorosabb lett a viszonyunk, szerveztünk közös programokat, strandoltunk, moziztunk, kirándultunk, stb.) Itt azért már tiszta sor volt, hogy köztünk nem barátság van. Ez így ment az első félévben is, jött az osztályommal kirándulni, sítáborba, ilyenkor rengeteg volt a félreérthető elszólás, összenézés, stb., persze a barátaim észre is vették, szóval úgy éreztem, kicsit vissza kéne venni. Összejöttem egy sráccal ezidő alatt, nem is beszélgettünk, kimerült a viszonyunk a köszönésben. Viszont a kapcsolatom meg egy nagy rakás xar volt, és ezt Ő anélkül észrevette, hogy bármit is beszélgettünk volna. Jött a szilveszter, teljesen véletlenül összefutottunk egy szórakozóhelyen, és ott történt meg először, hogy csókolóztunk. Utána megbeszéltük, hogy ez nem történt meg, és felejtsük el, de persze nem sikerült. Közben vége lett a kapcsolatomnak is, és Ő végig ott volt mellettem, segített úgymond "feldolgozni". Azóta pedig "újra a régi" a viszonyunk. Éjszakákat beszélgetünk át, sokat vagyunk együtt, előfordul hogy ilyenkor megcsókol, van hogy hagyom, van hogy nem, össze vagyok zavarodva... Nem tudok már úgy tekinteni rá, mint egy tanárra, és szerintem ez kölcsönös, próbáljuk ezt a "kapcsolatot" a suliban leplezni, de pl. a barátaim szerint üvölt rólunk, hogy meg vagyunk veszve egymásért... Szívem szerint egész nap vele lennék, ölelném, meg nemtudom, de persze ez kivitelezhetetlen, és fejben azért tudom, hogy nem normális amit csinálunk.

1,5 évem van még a suliban, ami rengeteg idő, nem szeretném hogy a hülyeségünk miatt bármelyikünk is bajba kerüljön, de nem tudok rá nem figyelni, úgy tenni, mintha közömbös lenne..

Mit tegyek, vagyis tegyünk? Hogy lehetne ezt normálisan kezelni? Meg egyáltalán, most mi van köztünk?

18L


2016. jan. 30. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves a tanár?
2016. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

olvasd már el legalább... 27.



Kedves kérdező, fura helyzet, de szerintem a tanár úrnak 27 évesen hamarabb megoldást kéne találnia, mint tőled várni ezt... Tény, hogy ha kiderül a dolog, akkor őt egy darabig nem fogják alkalmazni tanárként és később is csak a gyűjtő sulikban, a legalja népet oktathatja majd. De valszeg a botrány miatt kikezdenének téged is és sulit kellene váltanod.

Gondoljátok át.

2016. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
ezért tart itt a magyar oktatás ez a tanár lejáratja a hivatást szánalmas
2016. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka eset. Másfél év soknak tűnik, de egyáltalán nem az, főleg, ha már amúgy is ilyen régóta vergődtök. Addig próbálj nem nagyon belebonyolódni. Kerüld kicsit, legalább nyárig. Beszéljétek meg, hogy egy darabig békén hagyjátok egymást, mert úgy könnyebb. Aztán nyáron szabadabban összejárhattok, ha nagyon nem bírjátok. Másik suli is egy lehetőség szélső esetben. Ismerek olyat, akik gimi után simán összejöttek hasonló helyzetben. Persze ők is megvárták, amíg a lány elballag.
2016. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

bárcsak tudnám kikről van szó,mennék is jelenteni a dolgot

szánalmasak vagytok mindketten

2016. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagytok szánalmasak! Ilyen a szerelem! Hasznos tanácsot nem tudok adni, bocsi, de szerintem keressetek olyan megoldást, hogy együtt tudjatok maradni!
2016. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Jó lenne kibírni azt a másfél évet... Van ilyen, egy exkollégám a tényleges tanítványával jött össze és feleségül is vette, miután a lány elballagott, majd jöttek a gyerekek... Ha szeretitek egymást, akkor szeretitek, nem tudom elítélendőnek tartani, de mivel tanár ott, ahol tanulsz, ugye, mégis, korrektebb megtartani legalább ezt a távolságot, ami még van.
2016. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Ez a szerelem. Nekem is van egy lany ismerosom, aki az osztalyfonokevel veszitette el a szuzesseget es egyutt is voltam. Csak az a tanar atment masik iskolaba ezert. (Szinten 26-27 eves lehetett a tanar)
2016. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Voltak*
2016. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Pedofil f@$zkalap. Mi a tökömet sántikál egy gyerek közelében? Miért nem boldogul a nyomorék a saját korosztályával?


Kérdező, eszem a szívecskéd, de legyen már eszed. Tudom, jaj, dúl a lámúr, de vedd már számításba a fentebb leírt kérdéseimet.

2016. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!