Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Élettapasztalat vagy c'est la...

Élettapasztalat vagy c'est la vie? Közmunkásként a volt tanárommal kerültem egy csoportba és együtt szedjük a kutyaszart. Nekem még az érettségi sincs meg neki tanári diplomája van-és ugyanott vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem voltam egy mintadiák eljutottam ugyan a 12. osztály végéig de a matek másodszorra se sikerült. Csak azért mondom el hogy nincs érettségi se hogy egy nulla végzettségű ember nem talál semmit és végül közmunkában köt ki az egy dolog.


Na de ilyen kicsi a világ-ott van a csoportban a volt tanárom is. Az iskolát összevonták egy másikkal, a tanárok felét elküldték, ki talált új helyet ki nem. Ő épp nem.

Volt már biztonsági őr, bolti eladó, csomagkihordó. Aztán innen is eljött vagy kirúgták. Volt olyan hely ahol amíg támogatás volt rá, mint új munkavállaló 3 hónap addig alkalmazták aztán repült.


És most itt szedi a kutyaszart velem a volt diákkal akinek még az érettségi sincs meg. Neki meg diploma is van, 20 éves tanári pálya mögötte. És ennyit ér.


C'est la vie?


Persze most az összes ész elkezd majd sziporkázni hogy ezt meg azt kéne csinálnia. Hát biztos úgy van… mindenki jobban tudja majd annál mint aki benne él. Persze csak távolról anonim módon a gép mögül.


2016. jan. 23. 10:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
49%

külső ember bizony másképp látja a másik dolgát, mint aki épp benne csücsül.


Ha te ezt nem tudod elfogadni vagy belátni, az csakis a saját butaságod.


Sajnáltasd magad, meg a kormányt, meg az országot. Mindenki hibás a ti sorsotokért, csak ti magatok nem.

2016. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ez: c'est la vie?
2016. jan. 23. 12:55
 4/40 A kérdező kommentje:

"Sajnáltasd magad, meg a kormányt, meg az országot. "


Hol sajnáltattam magam? Idézd be!!


A kormányt SAJNÁLTATNI? ezt meg kikérem magamnak, azt a csomó retkes tolvaj patkányt sajnálja a halál.

Azt sajnálom csak hogy még vannak és nem egy folyó fenekén ismerkednek a halakkal. na azt sajnálom.

2016. jan. 23. 12:57
 5/40 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el. Milyen tanár?
2016. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nem hiszed el? Hidd csak el. Földrajz - hittan. (igen, hittan mégpedig világi hitoktató és nem egyházi hitoktató mert ez se mindegy).


De ha eljössz kicsiny közmunkás csoportunkba, találsz itt volt könnyűipari mérnököt is (miért csak volt? mert már maga is lemondott arról hogy valaha mást fog dolgozni, mint szart kaparni).

2016. jan. 23. 14:37
 7/40 A kérdező kommentje:
És most jön az hogy "ja hát ha hittan... bezzeg ha fizika kémia stb lenne". Már várom, hajrá!
2016. jan. 23. 14:38
 8/40 anonim ***** válasza:
0%

Érettségi után - világvégi kisfaluban - csak a közmunka jutott, úgyhogy elmentem egyetemre, saját pénzből. Amit közmunkán spóroltam össze egy év alatt.

Nyaranta beugrom két hónapra szart lapátolni, mint "diákmunka". Mellette van mindig ebből-abból pénzem.

Informatikus lettem.

A tanárodnak sem késő visszaülni az iskolapadba, akár közmunka mellett, levelezőn.


Sziporkáztam.


De mit is akartál mondani?

2016. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

"l. Amit közmunkán spóroltam össze egy év alatt. "


Hogyne. Közmunka és mellette spórolás. Hogyne. Jézus újra köztünk járna? Te lenné a biblikus halszaporító? 1 hallal jóllakatsz ezer embert? Hihető.


Lakáshitelt nem vennél fel? Hátha a törlesztőt is összespórolod közmunka mellett.


Apukám, SZAR VAGY!! Ha már kamuzol ne ordítson róla hogy kamuzol!!

2016. jan. 23. 16:40
 10/40 anonim ***** válasza:
39%
Nem ő a szar hanem te, ha nem tanultál és így csak közmunkás lettél. :)
2016. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!