Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek után hogy nézünk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy nézünk az osztályban egymás szemébe? Lefeküdtem egy osztálytársammal szalagavató után, de neki van amúgy barátja.

Figyelt kérdés

Amúgy jól éreztük magunkat :Dd 18f

Csak ez sztem nagyon ciki ,és elég szar dolog, főleg így hogy lassan egy éve van barátja.



2016. jan. 31. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mintha mi sem történt volna. Ha szexelni elég nagyok vagytok, akkor a következményeit is illene éretten vállalni :D Amúgy gratulálok, remélem téged is megcsalnak majd.
2016. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

sehogy

ahogy az 1 írja

2016. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szánalmas a lány hogy megcsalja a barátját s te is szánalmas vagy hogy lefekszel olyannal akinek van barátja már 1 ideje s tudtad is.
2016. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek, szánalmasak vagytok. Oldjátok meg, ahogy akarjátok.
2016. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
mond neki, hogy majd ő is megdughatja a te csajodat...
2016. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én nem akartam :Dd a lány beszélt rá 😅
2016. jan. 31. 17:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sőőőt, kényszerített... igazából te csak meg akartad akadályozni, hogy egy ilyen csalfa nővel legyen együtt az osztálytársad, és feláldoztad magad,hogy lebuktasd...
2016. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Szard má' le.


Legyél rá büszke.


Sokkal nehezebb megdugni egy csajt, akinek barátja van, mint aki szingli. Én még ilyet most sem tudtam elérni, amit te.


Vedd ezt egy kihívásnak, amit teljesítettél.

2016. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!