Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vonzó embereknek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzó embereknek miért ilyen jó a társasági életük?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy fiú vagy lány ha jól néz ki valaki akkor körbeveszik az emberek. Sokkal könnyebben talál magának kapcsolatot (ha csak szexre akkor is, kb minden napra mást) de nem számít, hogy bunkó, lekezelő, megbízhatatlan nem csak a párkapcsolatukban nézik el nekik, hanem a baráti/ haveri körben is.

Én legalább is ezt tapasztalom, hogy a legnagyobb szelfi gyártó ismerőseim hiába bunkók mindig van aki elhívja őket bulizni, vagy akárhová, pedig olyanok amilyenek.



2016. febr. 1. 12:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és őszinte válaszokat, véleményeket, esetleg tapasztalatokat várok, nem olyan amerikai propagandaszöveget, h a belső számít igazán. ( Ha az számítana nem ilyen lenne a világ)
2016. febr. 1. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:

2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, elég jóképűnek mondott, sportos srác vagyok.


Mindig is csendes és visszahúzódó voltam. 20 éves koromig szűz, pedig utólag megtudtam gimiben is legalább egy tucat 1-3 évvel fiatalabb csinos lánynak tetszettem, volt akinek évekig.

Sosem voltak iskolán kívülről megismert barátaim, mert nem nagyon jártam el sehová más közösségekbe. Inkább kevés jó barátom volt (egy kézen megszámolható) és sosem volt sok ismerősöm, haverom.


Külsőre hiába vagyok vonzó és hiába fordul elő hogy tényleg úgy érzem jól bánnak velem az emberek és sokszor kezdeményeznek nálam (nem csak nők és nem csak ismerkedést), nem vagyok a társaság középpontja soha, sőt.


23/F

2016. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam kifejezetten vonzónak, inkább átlagos vagyok, de szeretem a társaságot,a kisugárzásommal és az élethez való hozzáállásommal szerzek sok barátot és ismerőst. Akik nem vesznek mindent halál komolyan és tudnak hülyéskedni általában azoknak a társaságát keresik az emberek. :) Plusz nem is szelfizek minden nap, hanem félévente váltok képet.
2016. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem számít, hogy bunkó, lekezelő, megbízhatatlan nem csak a párkapcsolatukban nézik el nekik, hanem a baráti/ haveri körben is".

Ne felejtsd el, hogy ha komoly bajba kerülne, vagy segítségre szorulna, alig akadna pár ember, aki kiállna mellette, ezek mind felszínes kapcsolatok.

F

2016. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2, mi ezaz olcsó reklámszöveg pár privát érdekében?


amatőr.

2016. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5:

?


Ez vagyok én, amit leírtam. A cigány privátok meg nem érdekelnek. Sosem ismerkednék ezen az oldalon. Az utóbbi pár évben valamennyire összeszedtem magam és a való életben is tudok nőt találni magamnak az egyetemen.


Tudod hogy dühít, hogy ismeretlenül ilyeneket írsz. Téged is dühítene, ha én meg melegséggel vádolnálak meg.

2016. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert vonzóak. És mindenki szereti a vonzó emberek társaságát. Én nem voltam bulizós típus, legalábbis nem szórakozni jártam buliba, hanem zenélni. A hét többi napján, ha csak tehettem, kimentem az erődbe, vagy később valamelyik vízre. Ennek ellenére mindig megvolt a sleppem, és hivatali ügyek intézésénél is, állásinterjún is lényegesen könnyebb dolgom volt, mint a kevésbé szerencsés génekkel született embereknek. Viszont elveszíteni valamit mindig sokkal fájdalmasabb, mint sohasem birtokolni. Nekünk az a szar, amikor megöregszünk és megkopik a varázsunk.
2016. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!