Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fontos vagyok neki vagy sem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok neki vagy sem? Kérlek adjatok hasznos tanácsokat!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hónapja ismertem meg egy lányt egy szórakozóhelyen.

Nagyon jól idnult a kapcsolat, sokat beszéltünk találkozni is 2-3 naponta találkoztunk (legtöbbször ő hozta fel). Aztán ezek után gyorsan meg is történt az első alkalom. Félek bevallani, de én beleszerettem. Az alkalom óta viszont egyre kevesebbet beszélünk, találkozni már 2 hete nem találkoztunk. Úgy látom, hogy a legjobb barátnőjére van ideje de rám nincs. Találkozókat rendszerint lemondja mert vagy dolgozik vagy tanul.


Nemrég egy házibuliban voltam baráti társaságban ahol volt egy olyan lány akivel régen kavartam. Ő erre nagyon féltékeny lett. (HA nem vagyok neki fontos MIÉRT lenne az?)

Mondtam már neki, hogy ez nekem így nem jó szeretném többször látni, ő is mondta hogy szeretné csak kevés az ideje..


Mit tegyek? kétségbe vagyok esve, nagyon szeretem őt és nem akarom hogy vége legyen. Ti mit lépnétek ilyen helyzetben?


Ő 18L én 20F



2016. febr. 1. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj...ha nincs ideje rád és nem is lessz akkor tök m1..hagyd a faszba. Minek az olyan kapcsolat amiben nincs fizikai kontaktus.(nem csak dugás szinten)
2016. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Voltam én is így....hülyén hangzik, de szerintem csak szexet akar(t)
2016. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!