Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melltartót megéri már vennem,...

Melinda5432 kérdése:

Melltartót megéri már vennem, mert én úgy érzem jó lenne meg már Anyu is megemlitette! (többi lent) És még adjatok már tanácsokat légyszi hogy ha megjönne akkor mit tegyek hogy mondjam el anyunak mert nemmerném . :c?

Figyelt kérdés
Mellbőség 80 és 70 között ! :3 Milyhol lehet nagyjából venni milyen melltartót válasszak . És az igaz hogy a kinaikba lehet kapni kissebbeket ? És miktől nőhet még a mellem ? köszönöm előre is :)

2015. jún. 9. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Melltartót úgy kell venni,hogy a melled alatti részt méred le hány centi(ez a szám a melltartókon)ha pici a cicid akkor A kosaras kell vagy B,ha nagyobb akkor C kosár.pl:80A 70B.

Nem tudom hány éves vagy ,de 16 éves korodig még sokat tud nőni,ha olyan a genetikád.

Simán vetess Anyukáddal szárnyas betétet,normál méretet.Mond neki,hogy szeretnéd ha lenne otthon a biztonság kedvéért.Látni fogja ha elkezded használni.Mondanod sem kell,hogy megjött.

2015. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia koszi a tanacsokat ! :) 12/L vagyok akkor keressek olyan 70 A-s mereteket ?
2015. jún. 10. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Előbb mérd le a körméretet.Ha 70 cm körben ,akkor igen 70A-t keress.Ha 75 cm akkor 75A-t stb.

2015. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az sem árt ha vetetsz nedves törlőkendőt.

Az első mensi a lédváratlanabb időpontban szokott megjönni.Szóval mindig legyen nálad 2 db betét.

Ha megjött írd fel a dátumot.Innen fogod látni ha beáll rendszeresre.

2015. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legváratlanabbat akartam írni :)
2015. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszi ! :)
2015. jún. 10. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy A vagy B, nem azt jelenti, hogy mekkora. :P

És sajnos ez is olyan mint a nadrág - fel kell próbálni, mert teljesen más méretűeket is felcímkéznek azonosnak (éljen a kínai rabszolgák használata!)...

2015. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nem 16 éves korodig nő a melled. :P Ez mindenkinél változó, van aki hót lapos tiniként, aztán ilyen 22 évesen meg szépen kidagad. :D
2015. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!