Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dobjam fel az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel az orális szexet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Most értelem szerűen nem azt akarom hogy a nagyon alapvető dolgokat leírjátok. Teljesen rendben vagyunk csak szeretném meglepni pár ÚJ praktikával és arra várnék ötleteket hogyan kényeztethetném még jobban és változatosabban ? esetleg nők saját kedvenc dolgaitokat ha megosztanátok vagy ti hogy és mit szerettek ami kicsit extrább és persze a tapasztalt kreatív férfiak kipróbált ötleteit se vetem el :))

2016. febr. 1. 21:10
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem tudom, miket próbáltatok már és miket nem, de nekünk eléggé bejött, hogy "ráültem" a barátom arcára (egyébként ő javasolta ezt a pózváltást)

Technikák közül pedig, mikor alulról felfele haladva végignyal kb 3-szor és utána gyengéden de gyorsan csak a nyelvével izgatja a csiklómat :)

Illetve kipróbálhatod úgy is, hogy közben ujjazod, de ha ez nem esik jól neki, akkor azzal is nagy hatást tudsz elérni, ha gyengéden simogatod az ujjaddal.

Remélem hasznos voltam!

2016. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Határozottan tetszik az a ráülős koncepció :D várom a további ötleteket :)
2016. febr. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!