Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a szexre kellek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexre kellek?

Figyelt kérdés
A férfiak 99%át csak a külsőm érdekli de hogy mutassam meg a belsőm ha nem kíváncsiak rá? Két fiú barátomat kérdeztem meg az egyik azt mondta ő imád és ha nem lennék ilyen jó barátja rám hajtott volna régóta. A másik azt mondta mikor először meglátott ő egy szexuális töltöttségű nőt látott meg bennem... Nem rég volt egy fiú aki teljesen levett a lábamról, de nem tartott sokáig mikor már a viselkedése is tükrözte, hogy semmi többre nem tartana. Ha ők meg sem próbálják én hiába leszek bármilyen is.

2016. febr. 1. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Bevonuod ezeket az embereket. Jobb emberismerőnek kellene lenned, illetve tudnod kellene válogatni.


Ne add fel te jány! :)

2016. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert rögtön látják, hogy csak arra vagy jó.
2016. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ránézésre megállapítani azt, hogy csak arra vagyok jó?
2016. febr. 1. 17:53
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ne törődj vele. Csak szándékosan meg akart bántani.
2016. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon fiatal vagy (bőven 25 alatt, amikor a pasik 99%-a csak szexre hajt), vagy azokkal a pasikkal kezdesz, akik mindenkit megkaphatnak így értelem szerűen nem arra az egyre vágynak


(vagy mindkettő)

2016. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenki csak szexre kell! Ha több is összejön, az a hab a tortán!
2016. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
#3 Pl. mert úgy öltözöl, úgy sminkelsz, úgy beszélsz, stb., hogy nem néznek ki belőled több értéket.
2016. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most elmondom neked a szomorú igazságot.

A pasik 99%-a nem csak téged akar megfektetni, hanem alapból a pasik 99% csak szexre megy.


Majd észre fogod venni ha egy igazi férfi érdeklődik irántad.

Onnan tudhatod majd, h ő nem azt fogja mondani h milyen szép vagy, hanem meg akar majd ismerni.

2016. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom ezzel kapcsolatban, hogy az a nő aki tényleg minden pasinak csak szexre kell, azt alkalmatlannak tartják kapcsolatra.

Mert vagy agyban van gond, vagy életvitellel, vagy hozzáállással az élethez, vagy egy ócska ribinek néz ki.

2016. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet ránézésre megállapítani azt, hogy csak arra vagyok jó?"


Olyan ez mint amikor az átlag srácokat egyből barát zónába teszed. Ott us egyből negállapítod, hogy bocs nem. Amúgy meg a komoly kapcsolatban is rendszeresen dugni kell szóval nem értem mi bajod van.

Ha pedig folyton az ilyen srácokat vonzod be, a hiba benned van.

2016. febr. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!