Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya dolog megváratni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog megváratni a másikat?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok szűz, viszont csak egy komolyabb párom volt eddig, 2 éves kapcsolat és csak vele kerültem intimebb közelségbe. Úgy érzem, hogy nekem időre van szükségem, nem megy rögtön, viszont elvileg kegyetlenség hónapokig váratni a másikat, ha már amúgy sem vagyunk szűzek. Igaz ez?
2016. febr. 1. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz
2016. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem igaz ha úgy gondolod hogy ez most még neked sok akkor sok mert eleve nem is élveznéd annyira ha kényszerből csinálnád!
2016. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd magadra ha nem akarod!
2016. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kettes azt mondja, hogy blaaablablaaaablaaaa, gib mir noch zeit blabla blaaaa

A lényeg azonban az, hogy nagyon durván jó partinak kell lenned ahhoz, hogy ma valaki várjon rád hónapokig.

Kérdezd meg magadtól, hogy az vagy-e.

2016. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a sráccal,remélhetőleg megértő lesz.

Sőt,ha tényleg kedvel,akkor nem 1-2 héten fog múlni a dolog.

Addig is pettingeljetek ezerrel,gondolom az belefér,nem?

2016. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem azt mondom, hogy kiszögeztem, hogy cska 2 hónap 3 nap 2 óra 46 perc múlva lehet sz*x, hanem egyszerűen nem megy az, hogy két hete randizunk és akkor most már megvolt a harmadik randi szóval mehet a menet. Szerintem fokozatosan kellene lépkedni, minden alkalommal kicsit több, ami éppen belefér és kell mind a kettőnknek. Emiatt lehet, hogy 2 hónap, de lehet, hogy csak 2 hét múlva lenne esedékes.
2016. febr. 1. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Srácként is úgy gondolom, ahogy te. Lehet az introvertáltságnak is köze van hozzá: egy introvertált nehezebben enged be valakit a privát szférájába, mint egy extrovertált. A két típus sokszor nem is érti egymás motivációit.
2016. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kegyetlenség, csak lássa a pasi a haladás irányát. :D Vagyis engedj neki szép lassan egyre többet, és lehetőleg ne csinálj olyat, hogy egyszer engeded, aztán másnap visszakozol. Szerintem ez nagyobb szivatás lenne.
2016. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi gond. Én férfiként mondom, hogy nem dugni kell már a harmadik randi után, hanem a megismerésre fordítani a hangsúlyt.

A jó szex sajnos elfedhet problémákat. Az elején megismerni kell a másikat és ha még úgy is minden klappol, akkor mehet a menet! :)

2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Dehogy kegyetlenség. Az a sz-r, ha azért fekszel le valakivel, mert sürgetve érzed magad. Nekem van olyan ismerősöm, aki 9 hónapig nem feküdt le a párjával, pedig egyik se volt már szűz.

Csak azért ne feküdj le senkivel, mert a másik esetleg nem bír magával. Ha komolyan gondolja, akkor vár.

2016. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!