Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Paraszt dolog megkérni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paraszt dolog megkérni egy leendő szexuális partnert, hogy menjünk el együtt nemibetegség vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Nagyon tartok az olyan emberktől akiknek már sok szexuális kapcsolatuk volt mert ki tudja mit szedhettek össze amiről akár nem is tudnak... Ti hogy győzitek le ezt a dolgot az éppen akutális párotoknál? Mégis csak furcsa megkérdezni hogy "hé hallod, nem vagy nemi beteg meg ilyenek?"

És tudom, hogy "megbízunk a partnerünkben" meg minden, de arról ő sem feltétlen tud ha mondjuk HPV vírus fertőzött... És az óvszer sem megoldás mert a legtöbb nyavalya órál útján is terjedhet. Ti hogy küszöbölitek ezt ki?


2016. jan. 30. 13:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*orál. :D
2016. jan. 30. 13:49
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem paraszt dolog, hanem jogos, de mindenképpen szarul fog neki esni....Én is megtenném a helyedben.


"Nagyon tartok az olyan emberktől akiknek már sok szexuális kapcsolatuk "

Akkor minek jöttél össze vele/minek akarsz vele szexelni? Hogy egy legyél a sok közül?

Milyen értéket találsz egy olyan emberben, aki (valószínűleg) össze-vissza kefélt már életében? Mert ez sokmindent elárul egy emberről. csak ezt sokan nem tudják.

2016. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezem, mindenkinek joga van jól érezni magát. Elsősorban olyat keresek aki már nem szűz de nem is 10 emberen van túl hanem olyan max 3-4-en... De ez sem garancia arra hogy pont azzal a 3-4-el nem szedett össze semmit.
2016. jan. 30. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen alapon aki 1x szexelt mással mint te az is lehet nemibeteg mivel elég ha az az 1 volt az akivel csinálta nem kell sokkal... a HIV/AIDS lehet halálos, ebből viszont magyarországon 97 férfi 16 nőt diagnosztizáltak 2015-ben. Namármost amit még tudni erről a betegségről, hogy nagyobb arányban fordul elő homoszexuálisok közt mint heteroknál ez az arányból is megmutatkozik, aztán jönnek a lepukkant közös tűt használó drogosok és utána a hétköznapi normális emberek. Na akkor most számold ki, hogy akkor mennyi az esélye a sokmillió pasiból, hogy pont olyat fogsz ki :)
2016. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jogos! tünet mentesen is lehetsz vírus hordozó! üdv 1 hpv-s beteg.......
2016. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért szerepelt a kérdésben hogy menjünk el együtt, mert nyilván ki tudja, az sem biztos hogy én tiszta vagyok (mondjuk első barátommal elsők voltunk egymásnak, második barátomnak meg rajtam kívüle gy hosszútávú kapcsolata volt haol szintén mindketten szüzek voltak... Szóval nem sok esélye van hogy bármi bajom legyen. A nemibeteg/rákszűrésről sokan megfeledkeznek pedig fontos hogy rendszeresen eljárjon az ember...
2016. jan. 30. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:
igazad van! én is 1 átlagos csajtól kaptam el a vírust akinek semmi "baja" nem volt
2016. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: Értem én, de szerinted az a normális, ha valaki így érzi jól magát? Mert az ilyen embereknél gondok vannak...

Az a 3-4 ember, amit te említettél, nem is olyan sok, viszont a kérdésedben nem ez szerepelt. Ennek ellenére továbbra is elmennék vele vizsgálatra.

2016. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Menj el te orvoshoz és állapítsd meg, mi bajod.
2016. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem biztos rosszul esne, ha ilyet kérnének tőlem, de ha megmagyaráznád (ahogy itt is tetted), akkor megérteném, és elmennék. De ha ezt egy fiatal fiúnak mondod, akkor lehet, hogy ő megsértődik a dolgon. Szerintem mindenféleképpen beszélj neki arról, hogy ilyen félelmeid vannak, és remélhetőleg megérti majd őket. :)

26L

2016. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!