Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most én vagyok a hazug? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hazug? A pasim nem hiszi el, hogy elélveztem?

Figyelt kérdés

Nem rég feküdtem le a pasimmal. Jó volt, előbb orálnál élveztem el, aztán meg szex közben is.

De a pasim utána kiakadt, hogy bepisiltem (?!) pedig semmi spriccelés vagy ilyen nem volt, csak nedves voltam, és kicsit olyan lett a lepedő. Aztán meg közölte velem, hogy neki már több csaja is volt, és mindenki legalább háromszor elélvezett vele, de az nem ilyen volt.

Most az van, hogy vagy én csinálok valamit rosszul, vagy megjátszom magam.


Megkérdeztem, hogy az nem lehet, hogy eddig játszották meg magukat a csajai? Mert én TUDOM, hogy elélveztem, és a nedvesedés is normális, ezzel már találkoznia kellett volna.


Ő meg megsértődött, mint egy tinilány, és hajtogatja, hogy nála LEGALÁBB HÁROMSZOR élvez el, aki képes hüvelyi orgazmusra, úgyhogy ne hazudjak.


Elment a kedvem mindentől.

Gonosz vagyok, ha most szakítok vele ezért?

Mert ezt leszámítva eddig minden jó volt, ez az első konfliktusunk, de én ezen nem tudom magam túltenni.


22L (23F)



2016. febr. 2. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bocsi attol tartok a baratot sok ponot nez !!!

Te vagy a normalis !!!!!

2016. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. Magát járatja le hogy nem figyelt oda rád eléggé s nem vette észre az orgazmusod. Amúgy is ne kelljen megmagyarázni,hogy elélveztél... kicsit gyerekes viselkedés tőle. Majd kinővi,mikor lesz igazi tapasztalata.
2016. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok, ha ekkora gyökereknek szétrakod a lábaidat. :D Ez valahol a te emberismertedet is minősíti. Jesszus.
2016. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A barátod mekkora szánalmas kis nyomorult f@.sz. :D

Hagyd ott, ez tényleg gyökér.

2016. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

OK, akkor nem én leszek a gyökér, ha "csak" ezért kirakom.


Nem tudom, te honnan tudsz előre a partnereid szexuális tapasztalatairól, meg egyebekről, nálam első szexnél derül ki. Biztos én csinálom rosszul, hogy nem neten ismerkedek, ahol a harmadik mondatnál rá szoktak térni a pasik, hogy szeretem-e az anált, és akkor ugye élőben már nem éri meglepetést.


Priviket nem kérek, nem ismerkedek neten, amúgy meg gondolkodjatok el, vajon miért nincs csajotok...

2016. febr. 2. 13:21
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék egy ilyen jó csajnak!
2016. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy felmerült benne a kétely, hanem az, hogy így nyilvánítja ki a véleményét, így viselkedik.

Az sem jogosítaná fel, ha eddig ilyen tapasztalata nem lett volna. Egyébként pedig a szex nem az orgazmusok számától függ, ezt is majd megtanulja. Olyan nincs, hogy egy nőnek háromszor el kell élveznie egy aktus alatt. Ha van, az szuper, ha nincs vagy kevesebb attól még máshogy is lehet tökéletes az az együttlét.


Az, hogy ki milyen az ágyban az akkor és ott dől el, azt előre nem lehet tudni. Lehet valaki nagyon vonzó, tökéletes testű, lehet valaki fülig szerelmes, de élőben ismerik meg egymást. Ezért nem gondolom, hogy ez bárkinek a hibája lehet, hogy nem látja előre leperegni a filmet maga előtt, hogy miként fog történni a dolog.


Én azt gondolom, ha nem lehet vele ezt értelmesen megbeszélni, akkor hagyd annyiban, szerintem a következő pasi lehozza a csillagokat neked, hogy látja, hogy ki tud elégíteni.

2016. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2016. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező! Ez nem pasi.Ez egy hisztis tini pts akit eddig megvezettek.

Már a sztorid közepénél tartottam, s már tudtam mi a történet vége.

Az a "férfi", és most egy valódi férfiről beszélek.

Aki nem ismeri fel a jeleket.Az vagy szűz,vagy eddig megvezették.

Az hogy ennek ellenére sikerült vele elélvezned,az meg a véletlen műve.Mert ezek szerint amit csinál,azt nem tudatosan csinálja.


Ne egy hisztis tini lelkét babusgasd.Hanem keress egy valódi férfit.

2016. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ő meg megsértődött, mint egy tinilány, és hajtogatja, hogy nála LEGALÁBB HÁROMSZOR élvez el, aki képes hüvelyi orgazmusra, úgyhogy ne hazudjak."


Te meg mondd neki, hogy eddig minden pasival 5-ször élveztél el, úgyhogy kapja össze magát!!! :-)


Szerintem nem vagy gonosz, ha elment a kedved a pasitól, és szakítasz vele. Én is nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ha velem viselkedne így egy férfi, akkor valaha vágynék még az érintésére. Normális férfi nem a


23 évesen úgy viselkedik, mint egy hisztis kisfiú. Ha akarja, higgye azt, hogy minden nő úgy élvezett el háromszor vele, hogy közben még száraz is maradt, és még véletlenül sem eljátszották a kedvéért, hogy az egójának hízelegjenek, vagy még inkább azért, hogy ne azt éreztesse velük hogy "selejtesek", ha nincs hüvelyi orgazmusok (mindjárt három, amire az összes előző barátnő kalibrálva volt), vagy netalán azért, mert már unták a reszelést, és tudták, hogy így előbb vége lesz.


Egy vicces és tanulságos filmjelenet Meg Ryannel: (kb. 0:40-től érdemes nézni)


https://www.youtube.com/watch?v=F-bsf2x-aeE


Ez meg még viccesebb szerintem:


https://www.youtube.com/watch?v=shC016PnxPs


(De a barátos is az a típus lehet, aki azt hiszi, hogy csak más férfit akarnak és tudnak nők átverni színlelt orgazmussal, őt tuti nem. Ő az, akivel csontszáraz puncival élveznek el zsinórban háromszor, a lepedőt megkímélve. :-)

2016. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!