Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek jelenleg is van saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek jelenleg is van saját magáról vagy jelenlegi/ex valakijéről meztelen vagy szexképe, annak miért?

Figyelt kérdés
Ha kikerülne a netre valahogy, akkor vállalnád a felelősséget, hogy te voltál hülye ostoba, amiért egyrészt csináltál magadról (hagytál csinálni) képet, másrészt hogy meg is tartottad?
2015. okt. 14. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, de arc nélkül és minden ismertető jegyet eltüntettem róla :D
2015. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 aperitif ***** válasza:
100%
Nekem most is van fönn ilyen fotóm az egyik kérdésemnél, de az Istenért sem tudom úgy érezni, hogy ostoba hülye vagyok, amiért csináltam magamról, ráadásul meg is tartottam. Ha azt gondolnám, hogy ez ostobaság, felvállalhatatlan hülyeség, akkor nem csináltam volna, nem tarom meg, és nem teszem fel a netre.
2015. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ha látszódik rajta az arcotok, vagy ha felismerhetőek vagytok a képről.
2015. okt. 14. 11:12
 4/18 anonim ***** válasza:
Van, mert néha kérnek cserébe, de az arcom nekem sem látszik.
2015. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor félreértettelek, az én képeim is arc nélküliek. #2 voltam.
2015. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem van a barátnőmről, biztonságban érzem, de ha szét is mennénk akkor sem tenném fel netre őket, mert szerintem az nagy szemétség lenne...am sem vagyok bosszúálló típus...


22F

2015. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Magamról azért, mert szeretek dicsekedni a testemmel és ezzel a nőket beindítani.
2015. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 opened paradise ***** válasza:

Magamról nincs,másokról van egy jó pár.

Sose használnám őket (bár nem baj,hogyha azt hiszik,hogy igen) csak nem töröltem ki őket.

2015. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
van, mert lett keszitve, es mert miert ne? Honapokkal ezelott szetmentunk, de fel sem merult bennem, hogy bossubol kitoljam a pucer farkat a netre..ez csak az en szegenysegi bizonyitvanyom lenne...
2015. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem van rengeteg magamról is meg a páromról is és neki is ugyan ez. Nem tudom, hogy miért lennénk ezért hülyék, vagy hogy mégis hogy a hlaálba kerülnének fel a netre? Szeretjük egymást, azért vagyunk együtt, nem 12 évesek vagyunk hogy ilyesmivel szórakozzunk hogy egymást zsaroljuk....
2015. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!