Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek korai a 20 év a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai a 20 év a tehességhez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Kicsit félek, mivel a párommal megszakításos módszerrel védekeztünk és tegnap reggel rosszul éreztem magam. Félek mi lenne a szüleim véleménye... Vajon korai még? Mi a véleményetek?

2016. jan. 7. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz akkor még korai.
2016. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy a terhesség lenne korai, de maga a szex is az. 20 éves vagy, és a nem kívánt terhességről az első dolog, ami eszedbe jut, az, hogy mi lesz majd a szüleid véleménye. Úristen... Ez a felelősségvállalás? Fel se fogod, mi az a terhesség... Pedig ennyi idősen illene... Védekezzetek, ha nem akartok gyereket!
2016. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 hozzászólónak igaza van. Ha a szüleid mit szólnak a kérdés, akkor nem állsz készen, sőt nem is tudod, hogy egyáltalán hogy lenne azután, hogy gyereked lenne. Nem ismered magad, és azt sem, hogy milyen veszélyei vannak egy olyan szexnek, ahol nincs védekezés. Ma már nem olyan ciki óvszert venni. De amúgy nem is értem, hogy ha félelmeid vannak, akkor miért nem teszel ellene?
2016. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Az. És melletted valószínűleg műveletlen marad. Hacsak addig éhen nem hal.
2016. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2016. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:
100%
A 20 év nem korai, nem ez a kérdés.
2016. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 20 éves vagyok és el sem tudnám képzelni,hogy gyerekem legyen.Még nagyon sok mindent át szeretnék élni előtte,amit mellette(felelős szülőként)nem lehetne.Főleg úgy,hogy még a szüleimmel élek és egyetemre járok.25 éves korom előtt semmiképp sem szeretnék.

Neked is egyértelműen korai lenne,amíg nem vagy biztos benne és nem vagy független a szüleidtől,addig az.

2016. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd, az szerintem nektek kell tudnotok, hogy ti ketten vagytok-e már olyan élethelyzetben, hogy tudjátok a megfelelő körülményeket és gondoskodást biztosítani egy születendő gyermeknek, anyagi és minden egyéb szempontból, és kellőképpen érettnek érzitek-e magatokat és a kapcsolatotokat a gyermekvállalással járó felelősségre.
2016. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, két gyerekem van. Így vagyok boldog még mielőtt jönnek a negatív hozzászólások. Nyílván ti is külön éltek már, ha akarjátok a babát és anyagilag is bírnátok ne mások véleménye érdekeljen.
2016. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én majd 28-35 évesen mikor készen állok családalapításra, egy 18-25 év körüli nőt keresnék a dologhoz.
2016. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!